W SOBOTĘ INAUGURACJA NOWEGO SEZONU „LETNIEGO KINA W AMFITEATRZE”

0
81

 W sobotę 1 lipca rozpocznie się kolejna odsłona „Letniego Kina w Amfiteatrze”. Na początek można obejrzeć „Pamiętnik” oraz „Jutro będziemy szczęśliwi”.

W każdą sobotę wakacji, od 1 lipca do 19 sierpnia, widzowie będą mogli obejrzeć dwa seanse filmowe. Początek o godz. 21.15.

1 lipca w repertuarze „Pamiętnik” oraz „Jutro będziemy szczęśliwi”

„Pamiętnik”

To historia pewnej miłości, która rozkwitła na początku lat 40. gdzieś w Karolinie Północnej. Duke (James Garner) odczytuje ją starej kobiecie cierpiącej na chorobę Alzheimera (w tej roli Gena Rowlands). Dzięki sile uczucia przeżywa na nowo cudowne chwile swojej wielkiej miłości. Przypomina sobie, kiedy po raz pierwszy zobaczył Allie Nelson (Rachel McAdams) – ich spotkania, wspólne wakacje i trudny okres rozstania, gdy zniknęła z jego życia na siedem lat… „Pamiętnik” jest ekranizacją bestsellerowej powieści Nicholasa Sparksa.

„Jutro będziemy szczęśliwi”

Zabawna i wzruszająca opowieść o miłości, która wszystko stawia na głowie i o szczęściu, które spada jak grom z jasnego nieba. Samuel bardzo lubi swoje beztroskie życie na Francuskiej Riwierze. Znakomicie odnajduje się w towarzystwie pięknych turystek i ani myśli o ustatkowaniu się. Los ma wobec niego jednak zupełnie inne plany.