POSNANIA ZAPRASZA NA LETNIE ATRAKCJE

0
168

Występ jednego z najzdolniejszych perkusistów młodego pokolenia, czytanie książek z poznańskim aktorem Andrzejem Niemytem oraz warsztaty dla dzieci – to wybrane atrakcje, które czekają na mieszkańców Poznania w najbliższych dniach. Wydarzenia organizowane są w ramach Posnania Playground – wakacyjnego projektu Posnanii.

W wakacyjne piątki Posnania zaprasza mieszkańców miasta na koncerty muzyczne. 28 lipca o godzinie 21:00 swój koncert zagra Max Psuja – pochodzący z Poznania perkusista, który grał na najważniejszych muzycznych festiwalach w kraju, m.in. Woodstock, Orange Warsaw czy Spring Break. – Okres wakacji to czas, kiedy rodzice poszukują atrakcji dla swoich dzieci. Jako Posnania przygotowaliśmy wyjątkową ofertę aktywnego spędzenia czasu. Mamy zarówno atrakcje dla dzieci jak i dla dorosłych. Jestem przekonany, że w te wakacje nikt nie będzie się nudził – mówi Marek Ćwiek, dyrektor Posnanii.

Leniwe weekendy

Wakacyjne weekendy w Posnanii to czas na kawę z przyjaciółmi, rodzinny obiad i zajęcia dla najmłodszych. W najbliższą sobotę odbędą się warsztaty „Śpiewające nutki”, w trakcie których dzieci nauczą się tworzyć dźwięki przy wykorzystaniu swojego głosu oraz rekwizytów. ­– W sobotnie popołudnia przygotowaliśmy dla naszych klientów również atrakcyjną ofertę gastronomiczną – mówi Marek Ćwiek. – Razem z naszymi najemcami zachęcamy wszystkich do skorzystania bogatego letniego menu, przygotowanego przez wybitnych szefów kuchni – dodaje.

W niedzielne przedpołudnie, w strefie Home Sweet Home, Andrzej Niemyt – poznański aktor, przeczyta książki autorstwa Astrid Lindgren – „Jak Kalle rozprawił się z bykiem” oraz „Peter i Lena. Dwa opowiadania”. – Uzupełnieniem niezwykle szerokiej oferty atrakcji i wydarzeń są też stałe atrakcje, z których będzie można skorzystać w najbliższych tygodniach. Fontanna, wenecka karuzela, wata cukrowa, lody i napoje – zagwarantują lato pełne rozrywek – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektor marketingu Posnanii.