WYŻSZA SZKOŁA ROBIENIA HAŁASU WKRÓTCE WE WRZEŚNI (ZAPOWIEDŹ + KONKURS)

0
111

Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Klub Trójka z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert WSRH, który odbędzie się 27 października 2017 we Wrześni.

Nastał świt czarnego słońca! Po czterech latach od wydania „Szkoły wyrzutków” (2012) i dwóch bardzo dobrze przyjętych solowych albumach „Brain Dead Familia” (2015) oraz „Mam się świetnie” (2016), dwójka poznańskich raperów Słoń i Shellerini przerywa milczenie i zapowiada premierowy materiał od wyższej szkoły robienia hałasu!

Tym razem wszyscy absolwenci WSHR otrzymają od poznańskich mc’s coś wyjątkowego i oryginalnego. Projekt „Czarne słońce” to trylogia złożona z trzech ep. Pierwsza z nich ujrzała światło dzienne w grudniu 2016. „Świt EP” to sześć premierowych utworów, dwa gościnne występy oraz czterech producentów. Wsrh powraca w bezkompromisowym i charakterystycznym dla siebie stylu.

Bilety w cenie 30/35zł dostępne na www.biletomat.pl oraz w kinie Trójka oraz sklepie Drinkshop.

Na supportach wystąpią:

  • Azus
  • RH & DJ Zombie
  • 2StronaEkranu

Za dekami DJ Remisz.

Start imprezy o godz.20.

UWAGA KONKURS!

Dla naszych czytelników mamy konkurs, a w nim do wygrania bezpłatna wejściówka na koncert WSHR. Śledźcie nasz fanpage (LINK TUTAJ) niebawem konkurs wystartuje.