TRWA ZNAKOWANIE ROWERÓW

0
91

Na terenie Gminy Września od minionego czwartku rozpoczął się program prewencyjny znakowania rowerów. W pierwszym dniu zostało oznakowanych 13 pojazdów. Chętnych coraz więcej już zapisało się ponad 100 osób.

Prewencyjny program znakowania rowerów pod nazwą „Wrzesiński rower – bezpieczny rower” na terenie Gminy Września rozpoczął się od czwartku 19 października br. Chętne osoby po wcześniejszym zapisaniu stawiły się w siedzibie Straży Miejskiej we Wrześni.

W miniony czwartek wrzesińscy policjanci i strażnicy miejscy oznakowali 13 rowerów. Chętnych do przystąpienia do programu jest coraz więcej mamy już zapisanych ponad 100 osób, liczba ta każdego dnia rośnie.

Na pozostałych gminach „Wrzesiński rower – bezpieczny rower” startuje najpierw w Nekli od 23 października od godziny 11:00, następnie 25 października godzina 11:00 w Miłosławiu. Kolejny tydzień znakowanie odbędzie się 30 października w Pyzdrach godzina 11:00 oraz Kołaczkowo 6 listopada godzina 11:00. Mieszkańcy tych gmin proszone są o kontakt z Posterunkami Policji celem wyznaczenia terminu znakowania.

Źródło, zdjęcie: KPP we Wrześni