WKRÓTCE KONCERT BEDOES WE WRZEŚNI (ZAPOWIEDŹ + KONKURS WYGRAJ BILET)

0
289

18 listopada w Klubie Muzycznym Trójka kolejny hip-hopowy koncert. Do Wrześni przyjeżdża Bedoes. Mamy dla Was wejściówkę na to wydarzenie.

„Aby śmierć miała znaczenie” to długogrający, legalny debiut Bedoesa, który szturmem wdarł się na rodzimą scenę. Za muzykę odpowiada jeden z najlepszych producentów młodego pokolenia – Kubi Producent.

– Ta płyta powstała po to „Aby Śmierć Miała Znaczenie”. Moja, Kubiego, każdego kto brał udział przy tym projekcie. Ta płyta to historia, którą tworzymy. Każdy tworzy swoją własną. Nasza rozpoczęła się osiemnaście, szesnaście, dwadzieścia lat temu – zapamiętajcie te słowa. To dopiero początek tego co zrobimy z tą sceną. 2115, SB Maffija – tak opisuje genezę swojego debiutu Bedoes.

–Album „Aby Śmierć Miała Znaczenie” LP to dla mnie najlepsza rzecz jaką zrobiłem w swoim życiu pod względem muzycznym. Włożyłem w to całe swoje serce i 100 % możliwości. Nieprzespane noce towarzyszące mi podczas tworzenia tej płyty na pewno pozostaną mi w pamięci na dobre – dodaje Kubi Producent.

Już 18 listopada w Klubie Muzycznym Trójka będziecie mogli posłuchać Bedoesa na żywo na koncercie.

Na supportach: Remisz X Yaamigo, O.S.A , T.H. E. Label (The Who-B).

Bilety w cenie 30/35zł do nabycia: Kasa Kino Trójka oraz Drinkshop oraz na www.biletomat.pl.

Patronat nad tym wydarzeniem objął nasz portal.

UWAGA KONKURS!

Dla naszych czytelników mamy wejściówkę na to wydarzenie!

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Z jakiego miasta pochodzi Bedoes?

Odpowiedzi proszę przesyłać na adres mailowy: extrawrzesnia@wp.pl w tytule należy wpisać konkurs koncert Bedoes we Wrześni oraz podać swoje imię i nazwisko oraz miejscowość (np. Jan Nowak Września).

Na Wasze odpowiedzi czekamy do wtorku 14 listopada do godziny 18. Tego samego dnia wieczorem opublikujemy kto jest zwycięzcą konkursu!

Zapraszamy do zabawy!

Oto rozwiązanie konkursu!!!!!

Bedoes pochodzi z Bydgoszczy. Wejściówkę na jego koncert wygrywa Oliwia Kowalska z Ostrowa Szlacheckiego. Gratulujemy!