TURNIEJ FUTSALOWY WTPN – ZNAMY WSZYSTKIE DRUŻYNY

0
318

12 drużyn przystąpi do V edycji Turnieju Futsalu o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Września.

Turniej z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. W tym roku dosłownie w kilka dni znalazły się drużyny chętne wystąpić w zawodach. „W trybie błyskawicznym rozeszły się miejsca na tegoroczny Turniej” – cieszą się organizatorzy i zapowiadają, że będzie się działo.

W turnieju wezmą udział drużyny nie tylko z powiatu wrzesińskiego, na liście startowej znajdują się zespoły z Witkowa, Poznania, Konina czy też Ostrowa Wielkopolskiego.

12 drużyn zostanie podzielonych na 4 grupy 3-zespołowe. Z każdej grupy 2 najlepsze zespoły grają dalej.  Po rywalizacji grupowej czas na ćwierćfinały, półfinały, mecz o 3 i 1 miejsce.

Losowanie grup odbędzie się 10 grudnia. Dla najlepszej drużyny przewidziana jest nagroda finansowa. Będą również przyznawane nagrody indywidualne.

W ubiegłorocznej edycji sensacyjnie zwyciężyła drużyna As Tom. W tym roku cześć zawodników z tej ekipy zagra w drużynie Bis Energetyk. Czy będą w stanie powtórzyć ubiegłoroczny sukces?

Początek turnieju 30 grudnia o godz.9.30 w hali przy ul. Słowackiego we Wrześni. Patronat medialny nad tym wydarzeniem objął portal www.extrawrzesnia.pl.


Lista zgłoszonych drużyn – w nawiasie miejscowość z której pochodzi drużyna:

1. Bis Energetyk (Psary Polskie)
2. Kopcup.pl (Witkowo)
3. KKF Automobile Torino Konin (Konin)
4. Sodkiewicz Elewacje (Borzykowo)
5. Solidarność Gestamp (Września)
6. Materiały Budowlane Andrzejewski (Września)
7. Obłaczkowo/KGJ (Obłaczkowo)
8. Husaria Auto Format Gniezno (Gniezno)
9. Capri Lucca (Września)
10. Banda Świrów (Września)
11. Automechanika Rafał Cieluch (Ostrów Wlkp.)
12. KGJ Invest (Poznań)