KĘKĘ PO RAZ TRZECI WE WRZEŚNI (ZAPOWIEDŹ + KONKURS WYGRAJ BILET)

0
231

22 grudnia w Klubie Muzycznym Trójka wystąpi Kękę. Dla naszych czytelników mamy wejściówkę na to wydarzenie.

Można już powiedzieć powiedzieć, że to niemal nie pisana tradycja. Tak jak rok i dwa lata temu, także w tym roku zobaczymy rapera Kękę w naszym mieście na koncercie. (Zobacz naszą relację z zeszłorocznego występu – TUTAJ). 

Patronat medialny nad tym wydarzeniem objął nasz portal.

KęKę – reprezentant Radomia narobił szumu albumem „Takie Rzeczy”, który ukazał się w 2013 roku, nakładem PROSTO Label. W świecie pełnym nijakich i skrojonych pod medialny szablon rapowych debiutantów mocno wyróżniał się i przykuwał uwagę. 
„Trzecie Rzeczy” to kolejny solowy album radomskiego rapera KęKę. Po ogromnym sukcesie dwóch pierwszych wydawnictw (Platynowa Płyta za „Takie Rzeczy”, Podwójna Platynowa Płyta za „Nowe Rzeczy”, KęKę powrócił by domknąć cykl. Jest to ostatni album z serii „Rzeczy”, Podobnie jak na dwóch poprzednich płytach , KęKę nie zaprosił do współpracy żadnych wykonawców poza producentami muzycznymi, dzięki czemu „Trzecie Rzeczy” zyskują bardzo osobisty wymiar.
Jest to niewątpliwie najbardziej dojrzały i przemyślany krążek w dorobku radomskiego rapera. KęKę po raz kolejny mówi o sobie, a tak naprawdę trochę o nas wszystkich. Wyjątkowo osobisty, momentami autoterapeutyczny charakter utworów Piotrka, idzie w parze z ich ogromną popularnością wśród słuchaczy, czego dowodem jest świetne przyjęcie dwóch pierwszych singli promujących wydawnictwo Presja (4mln/ miesiąc wyświetleń w YT) Smutek (4mln/ miesiąc wyświetleń w YT). 
Za różnorodność warstwy muzycznej odpowiadają ;Uraz, PLN.Beatz, DonDe, Matek, Sergiusz, Kubi Producent, Świerzba, Deemz

Supporty:

  • O.S.A x J U L A
  • Monumatik
  • Tymek

Za dekami Dj Remisz.

Bilety: 30 / 35 PLN
Stacjonarnie: Kino Trójka ul.Koszarowa 14-16, Drink Shop Września ul. Sądowa 4 

Online: Biletomat.pl – bilety online JUŻ DOSTĘPNE:https://www.biletomat.pl/koncerty/keke-wrzesnia-5991/

WSPOMÓŻ PSIAKI Z WRZESIŃSKIEGO SCHRONISKA LICYTUJĄC BILET NA KONCERT I PŁYTĘ „TRZECIE RZECZY” Z AUTOGRAFEM KĘKĘ

Do 10 grudnia trwa licytacja na rzecz Schroniska dla Psów we Wrześni. Jednym z licytowanych przedmiotów jest pakiet: bilet na koncert Kękę we Wrześni oraz jego płyta „Trzecie rzeczy” z autografem ufundowana przez Agencję Muzyczno-Eventową Bashesh. Zapraszamy do udziału w licytacji! Link – TUTAJ

UWAGA KONKURS!!!

Dla naszych czytelników mamy konkurs, a w nim do wygrania bilet na koncert Kękę we Wrześni. Co trzeba zrobić by wygrać? Wystarczy wysłać maila na extrawrzesnia@wp.pl i napisać tytuł utworu Kękę, który najbardziej się Tobie podoba. W mailu proszę również napisać swoje dane kontaktowe np. Ania Kowalska Września.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do czwartku 14 grudnia do godz. 20.

Jeszcze tego samego dnia ogłosimy zwycięzcę konkursu.

Oto zwycięzca konkursu: Michał Szymański z Wrześni. „Definitywnie mój ulubiony kawałek Piotrka to „Smutek”. Żaden inny utwór słuchany dotychczas nie przekazał mi takich życiowych emocji i doświadczeń jak właśnie ten.” – tak uzasadnił swój wybór nasz zwycięzca konkursu. Gratulujemy i do zobaczenia na koncercie!