POSNANIA – MUMINKI ODWIEDZĄ ALPEJSKĄ WIOSKĘ ŚW.MIKOŁAJA

0
228

Bohaterowie kultowej bajki dla dzieci odwiedzą Alpejską Wioskę Świętego Mikołaja w Posnanii. Wspólnej zabawie towarzyszyć będzie tworzenie ozdób choinkowych oraz świątecznych kartek pocztowych. Autor najpiękniejszej pocztówki odwiedzi magiczną krainę Moominworld w Finalndii.

W sobotę, 10 grudnia, Alpejską Wioskę Świętego Mikołaja w Posnanii odwiedzą Muminki. Przez cały dzień najmłodsi będą mogli wykonać muminkowe ozdoby i wizaże. W Muminkowej Szkole Dekoracji będzie można wykonać też świąteczne ozdoby i kartki, a autor najpiękniejszej wygra rodzinny wyjazd do Krainy Muminków w Finlandii.

Alpejska Wioska Świętego Mikołaja

Od początku grudnia Posnania przygotowuje się do Świąt Bożego Narodzenia i zaprasza mieszkańców regionu do Alpejskiej Wioski Świętego Mikołaja. Pani Mikołajowa razem ze sztabem elfów codziennie prowadzą warsztaty kreatywne, w ramach których uczestnicy tworzą ozdoby choinkowe i kartki świąteczne.

Na najmłodszych czeka Święty Mikołaj, który wysłucha ich marzeń i spróbuje spełnić te najskrytsze życzenia. Największą gwiazdą Wioski jest śpiewający renifer, który zachęca wszystkich do wspólnego śpiewania świątecznych utworów. W tym roku Alpejska Wioska znajduje się w Forum. Można ją odwiedzać do 23 grudnia.