ZAGRAJ O PUCHAR BORYNY – RUSZYŁY ZAPISY

0
138

Rada Gminna Zrzeszenia LZS w Kołaczkowie zaprasza na Otwarty Turniej Piłki Halowej, który odbędzie się 21 stycznia.

Mecze rozegrane zostaną na hali sportowej w Kołaczkowie. Zapisy wraz z wpisowym w wysokości 120 zł przyjmowane będą do 15 stycznia 2018 r. (poniedziałek) w Gminnym Ośrodku Kultury w Kołaczkowie. Telefon kontaktowy do Organizatora – 509 243 577 (Edmund Kubis).

REGULAMIN TURNIEJU

§ 1.ORGANIZATOR

Głównym Organizatorem turnieju piłkarskiego jest Rada Gminna Zrzeszenia LZS w Kołaczkowie.

§ 2.UCZESTNICTWO

1. Turniej odbędzie się na hali sportowej w Kołaczkowie w dniu 21.01.2018r. początek rozgrywek o godz. 08:00.

2. Zespoły grają w składach pięcioosobowych, czterech graczy w polu i bramkarz (skład drużyny 10 osób – dotyczy całego turnieju).

3. Zawodnicy grają w obuwiu piłkarskim – obowiązującym na hali.

§ 3.PRZEPISY GRY

Czas gry: 2 x 10 minut. Zmiany hokejowe. Podczas zmiany zawodnik może wejść na boisko dopiero wtedy, kiedy kolega z jego zespołu opuści parkiet. O kolejności miejsc w tabeli eliminacyjnej decyduje: – liczba zdobytych punktów we wszystkich spotkaniach, – bezpośrednie spotkanie między drużynami, – korzystniejsza różnica między zdobytymi i straconymi bramkami, – większa ilość zdobytych bramek. W rozgrywkach obowiązują kary indywidualne w postaci czasowego opuszczenia boiska od 2 do 4 minut, oraz wykluczenie (czerwona kartka). Ocena rodzaju przewinienia zależna jest tylko i wyłącznie od decyzji sędziego prowadzącego zawody. Zawodnik po otrzymaniu kary wykluczenia (czerwona kartka) automatycznie nie może brać udziału w najbliższym spotkaniu swojej drużyny. Zawodnika, który opuścił boisko po otrzymaniu czerwonej kartki, uzupełnia następny zawodnik po 5 minutach lub po stracie bramki. W trakcie meczu będą liczone faule. Po 4 przewinieniach będzie wykonywany rzut karny przedłużony (9 m) oraz za każdy następny. Faule z pierwszej połowy meczu nie przechodzą na drugą połowę. Liczenie fauli uzależnione jest od strony technicznej. Jeżeli jedna z drużyn nie stawi się na parkiecie gotowa do gry to po 5 min. sędzia odgwizduje walkower (3-0). Pozostałe zasady zgodnie z przepisami PZPN.

§4.SYSTEM ROZGRYWEK

1. Dniu rozgrywek 21.01.2018 r. (niedziela) drużyny wylosowane w I grupie, zagrają o godz. 08:00, natomiast drużyny wylosowane w II grupie o godz.11:30. Rozgrywki w grupach zostaną przeprowadzone systemem „każdy z każdym”. Z grup do dalszych rozgrywek przejdą po dwa zespoły. Finał zostanie rozegrany około godz. 13:40.