LIGA HALOWA W KOŁACZKOWIE – CZAS NA RUNDĘ REWANŻOWĄ (GALERIA ZDJĘĆ DRUŻYNOWYCH)

0
387

7 styczna po raz pierwszy w tym roku na parkiet wybiegli piłkarze grający w Gminnej Lidze Halowej w Kołaczkowie.

Była to zarazem piewsza kolejka rundy rewanżowej. Oprócz jednego spotkania wszystkie pozostałe były bardzo zacięte i wyrównane.

W spotkaniu KP Bieganowo – ForLink Kołaczkowo niewiele brakowało, aby ambitnie grajacy piłkarze z Bieganowa urwali punkty foworyzowanemu For-Linkowi. KP cały czas goniło wynik. Ze stanu 1:4 doprowadzili do 3:4, potem z 3:5 zrobiło się 4:5. Piłkarzom z Bieganowa zabrakło ostatecznie czasu by sprawić niespodziankę i przynajmniej zremisować z mistrzem Ligi Halowej sprzed dwóch lat.

W drugim meczu Oldboys, którzy chyba pierwszy raz w sezonie wystąpili w optymalnym składzie, pokonali PHU Pol, choć wynik cały czas oscylował wokół remisu.

Trzeci mecz TW Kołaczkowo – LZS Sokolniki mocno rozczarował kibiców, którzy spodziewali się zaciętej i wyrównanej walki. W końcu naprzeciw siebie stanęli TW Kołaczkowo – mistrz ostatniej edycji Ligi na Orliku oraz LZS Sokolniki – wicemistrz Ligi na Orliku oraz obrońca tytułu mistrzowskiego Ligi Halowej i lider obecych rozgrywek. O ile w pierwszej połowie można było oglądać twardą i wyrównaną walkę, to w drugiej LZS Sokolniki niczym walec przejechał się po TW Kołaczkowo, by ich ostatecznie pogromić aż 10:0. Fakt, że TW nie dysponowało w tym dniu najmocniejszą kadrą, ale takiego wyniku nikt się nie spodziewał. A LZS Sokolniki, niczym Kamil Stoch w Turnieju Czterech Skoczni, odskakuje rywalom i chyba tylko kataklizm może ich pozbawić tytułu mistrzowskiego. Pytanie na ten moment bardziej realne, czy LZS znajdzie w tym sezonie halowym pogromcę? Bo bilans mają imponujący – 10 zwycięstw i jeden remis (z KP Bieganowo).

W meczu Budziłowo – Sokół Sokolniki do przerwy nie padła żadna bramka, co jest wielką rzadkością w ligach halowych. Po przerwie skuteczniejsi byli piłkarze Sokoła i to oni wygrali 2 :0.

Ostatni mecz do derby Kaczanowa. Obie ekipy występujące gościnne w lidze w Kołaczkowie nie walczą może o czołowe lokaty, ale było wiadomo, że jak na derby przystało będzie na pewno walka i emocje. Ostatecznie mecz zakończył się remisem, choć zarówno jedna jak i druga drużyna mogła to spotkanie wygrać.