LIGA WTPN WRACA DO GRY

0
339

Po świąteczno-noworocznej przerwie zostają wznowione rozgrywki prowadzone przez Wrzesińskie Towarzystwo Piłki Nożnej.

W najbliższy weekend zostaną rozegrane dwie kolejki II ligi oraz jedna kolejka pierwszej ligi.

W sobotniej kolejce drugiej ligi dojdzie do spotkania na szczycie. Lider – Intercars Września podejmie wicelidera Motoklinikę. W pierwszym spotkaniu Intercars pokonało Motoklinikę 5 : 2 i jeśli powtórzą ten wynik to zrobią duży krok w kierunku awansu do I ligi. Co ciekawe w tej kolejce zmierzą się również w bezpośrednim pojedynku drużyny zajmujące aktualnie III i IV miejsce w tabeli: Techpak i Wrochmet. W pierwszym pojedynku Wrochmet wygrał 4 : 2. Jak będzie tym razem? W pozostałych pojedynkach Gamatechnik podejmuje Szerszenie, a Benteler Automotive zagra z Obłaczkowo/KGJ. Pauzuje LetnaPrzygoda.eu.

W niedzielnych pojedynkach II ligi w terminarzu zdecydowanie mniej wyrównanych pojedynków. Piłka nożna, a już w szczególności jej odmiana pod dachem jest jednak nieobliczalna, a więc wszystko się może zdarzyć. O niespodzianki postarają się LetniaPrzygoda.eu, która będzie chciała urwać punkty Techpakowi oraz Szerszenie, które powalczą z Motokliniką. W pozostałych pojedynkach Wrochmet zmierzy się z Benteler Automotive, a Gamatechnik z Obłoczkowo/KGJ.  Pauzuje w tej kolejce lider – Intercars Września.

W I lidze najciekawiej zapowiadają się pojedynki: Meble Duszyński/Studio Viva z MasterSport oraz IgnasiakSport – Fundamenty. Aktualny mistrz IgnasiakSport radzi sobie w tym sezonie zdecydowanie gorzej – zajmuje zaledwie IV miejsce w tabeli i szanse na obronę mistrzostwa ma już tylko czysto teoretyczne. Ich rywal – Fundamenty to zdecydowana niespodzianka na plus ligi. Beniaminek I ligi skazywany był przez wiele osób na pożarcie, tymczasem oni radzą sobie bardzo dobrze, zajmują V miejsce w tabeli, a w przypadku wygranej przeskoczą IgnasiakSport w tabeli i awansują na IV miejsce. Zajmujące aktualnie III miejsce w tabeli Capri Lucca jeśli chce się jeszcze włączyć do walki o mistrzostwo ligi musi bezwzględnie wygrać z Izo-Expert. Ostatnią parę tworzą Materiały Budowlane Andrzejewski vs. Kopcup.pl. Kopcup.pl nie zdobyło w tym sezonie ani jednego punktu i trudno zakładać, by ta sztuka udała im się w starciu z liderem. Była by to mega niespodzianka.

Zapraszamy kibiców na futsalowe pojedynki do hali przy ul. Słowackiego we Wrześni.

Oto szczegółowy terminarz na najbliższy weekend:

Intercars Września vs. Motoklinika13 styczeń 2018,sobota 17:00
Gamatechnik vs. Szerszenie13 styczeń 2018,sobota 17:40
Benteler Automotive vs. Obłaczkowo/KGJ13 styczeń 2018,sobota 18:20
Techpak vs. Wrochmet13 styczeń 2018,sobota 19:00
Wrochmet vs. Benteler Automotive14 styczeń 2018,niedziela 14:20
Letniaprzygoda.eu vs. Techpak14 styczeń 2018,niedziela 15:00
Gamatechnik vs. Obłaczkowo/KGJ14 styczeń 2018,niedziela 15:40
Motoklinika vs. Szerszenie14 styczeń 2018,niedziela 16:20
Ignasiak Sport vs. Fundamenty14 styczeń 2018,niedziela 17:00
Meble Duszyński/Studio VIVA vs. Master Sport14 styczeń 2018,niedziela 17:50
Izo-Expert vs. Capri Lucca14 styczeń 2018,niedziela 18:50
Materiały Budowlane Andrzejewski vs. Kopcup.pl14 styczeń 2018,niedziela 19:40