KAEN WYSTĄPI WE WRZEŚNI (ZAPOWIEDŹ + KONKURS WYGRAJ BILET)

0
317

Już niebawem w Klubie Muzycznym Trójka wystąpi Kaen. Dla naszych czytelników mamy konkurs, w którym do wygrania wejściówka na to wydarzenie.

Klub Trójka oraz Bashesh z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert Kaena, który odbędzie się 2 lutego.

Start imprezy: 20:00
Imprezę w klimacie hip-hop /r’n’b rozkręci dj Remisz.

 

Bilety:
25 zł przedsprzedaż
Kasa Kina Trójka
Drinkshop
Biletomat.pl

W dniu koncertu 30 zł.

 

KaeN – związany ze sceną muzyczną od 2000 roku. Zadebiutował pod banderą Prosto Label w 2012 roku wydając album „Od kołyski aż po grób”. W 2014 roku swoją premierę miał krążek „Piątek 13-go”. Kolejne lata to premiery albumów: „Tylko Śmierć może mnie zatrzymać”, „Debiut” i „88EP”. KaeN współpracował z takimi artystami jak: Peja, Sokół, Ewa Farna, Słoń, Lanberry, Chada, Kamil Bijoś, Mateusz Krautwurst, Pih, Juras i wielu innych. Na swoim koncie posiada złote, platynowe albumy i single. Jego utwory w serwisie YouTube osiągnęły około 300 milionów wyświetleń. W 2017 roku nawiązał współpracę z Ewą Farną. Ich wspólny utwór „Echo” podbił listy przebojów największych rozgłośni radiowych w Polsce!

Portal www.extrawrzesnia.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

UWAGA KONKURS!

Dla naszch czytelników mamy wejściówkę na to wydarzenie!

Aby wziąć udział w konkursie należy udostępnić ten artykuł na facebooku, google, twiterze lub innych mediach społecznościowych oraz napisać maila na adres: extrawrzesnia@wp.pl a w nim napisać w jakich mediach społecznościowych udostępniliście ten artykuł oraz który utwór Kaena podoba Was się najbardziej. W treści maila proszę napisać również Wasze imię i nazwisko oraz miejscowość skąd jesteście np. Jan Nowak Września. Na Wasze zgłoszenia czekamy do wtorku 30 stycznia do godz.19. Tego samego dnia wieczorem w tym artykule ogłosimy zwycięzcę konkursu.

Zatem do działania i widzimy się 2 lutego na koncercie!

AKTUALIZACJA!!!! (31.10.2018)
Ze względu na niewystarczającą liczbę sprzedanych biletów koncert Kaena został odwołany!!!!