OTWARCIE MEDICAL SPA W HOTELU BARCZYZNA (GALERIA)

0
1627

Hotel Barczyzna poszerza swoją ofertę. 21 stycznia miało miejsce oficjalne otwarcie Medical Spa.

Hotel Barczyzna usytuowany w miejscowości o takiej samej nazwie działa od 2010 roku. Dla klientów hotelu do tej pory czekały takie atrakcje jak m.in.: jazda konna, przejażdżki bryczką, boisko do piłki nożnej, korty tenisowe czy też plac zabaw dla dzieci. Właściciele hotelu starają się jednak stale poszerzać ofertę i atrakcje dla swoich klientów.

I tak powstało Medical Spa w Hotelu Barczyzna.

O tym dla kogo skierowana jest oferta, jakie zabiegi i atrakcje czekają na klientów Medical Spa rozmawiamy z panią Katarzyną Stechnij – manager Spa Hotelu Barczyzna:

  • Dla kogo skierowana jest oferta Medical Spa? Czy tylko dla klientów hotelu? Czy też każdy może z niej skorzystać?

  • Oferta naszego Medical Spa skierowana jest do wszystkich, zarówno do okolicznych mieszkańców, jak i gości naszego hotelu. Wszystkich zapraszam do naszej strefy Wellness, gdzie mamy basen, strefę saun, jacuzzi, system treningowy Milon, jak również bardzo bogatą ofertę zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, a także usługi z zakresu fizjoterapii.

  • Jak widać oferta jest bardzo bogata… A z czego jesteście najbardziej dumni?

  • Jeśli chodzi o fizjoterapię to mamy bardzo zaawansowany technologicznie sprzęt do leczenia różnego rodzaju schorzeń, ale także do poprawy ogólnej kondycji i stanu zdrowia.

   Oprócz tego dysponujemy systemem treningowym Milon. Jest to innowacyjny trening obwodowy pomagający  wzmocnić siłę i wytrzymałość organizmu, wymodelować sylwetkę oraz zrzucić zbędne kilogramy. Plan treningowy w tym systemie jest dobierany indywidualnie do potrzeb i oczekiwań każdej osoby. Parametry ustalane w trakcie konsultacji z trenerem personalnym są zapisywane na kartę, dzięki czemu każdorazowo urządzenia automatycznie dostosują się do wybranych wcześniej wskaźników. Trening ten odznacza się wysoką efektywnością, bezpieczeństwem i spersonalizowaniem.

Jak się z Wami skontaktować, by skorzystać z oferty Medical Spa?

 • Prosimy kontaktować się telefonicznie z recepcją hotelu pod nr 061 611 03 00 lub mailowo: spa@hotelbarczyzna.pl. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy wybrać odpowiedni zabieg.

 • Dziękuję bardzo za rozmowę.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Medical Spa w Hotelu Barczyzna oraz do skorzystania z oferty hotelu. W końcu „Zdrowie to relacja między Tobą a Twoim ciałem”. Oby te relacje były jak najlepsze!

Tekst: Piotr Jędraszak

Zdjęcia: Szymon Skrzypczak

GALERIA: