POPOŁUDNIOWE ZNAKOWANIE ROWERÓW (GALERIA)

0
131

Wyznaczony co tygodniowy termin znakowania rowerów nie każdemu mieszkańcowi naszej gminy odpowiada. W związku z tym policjanci i strażnicy miejscy zorganizowali znakowanie rowerów w godzinach popołudniowych. Przypominany, że przystąpienie do programu jest bezpłatne.

Program znakowania rowerów pod hasłem „Wrzesiński rower – bezpieczny rower” trwa już od października 2017 roku. Odbywa się on w każdy czwartek od godziny 10:00 do 14:00 w siedzibie Straży Miejskiej we Wrześni. Zainteresowanych osób przystąpieniem do programu jest bardzo dużo.

W związku z tym wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańcom gminy Września, którym czwartkowy termin z różnych powodów nie odpowiada zostało zorganizowane popołudniowe znakowanie rowerów. Odbyło się ono 19 stycznia br. od godziny 15:00 w Policyjnym Centrum Edukacji Bezpieczeństwa.

Przez minione 3 miesiące zostało oznakowanych łącznie 168 rowerów. Liczba ta z tygodnia na tydzień rośnie. „Wrzesiński rower – bezpieczny rower” jest programem prewencyjnym, który powstał po to żeby przeciwdziałać kradzieżom rowerów. Policjanci i strażnicy miejscy przypominają, że przystąpienie do programu jest bezpłatne.” – mówi Adam Wojciński – rzecznik prasowy KPP we Wrześni.

Źródło, zdjęcia: KPP we Wrześni

GALERIA: