SKATE FERIE W POSNANII

0
237

Deskorolki, wrotki, rolki, longboard, fishboardy i trickboardy opanują Posnanię. Od 12 do 25 lutego zmieni się ona w mekkę wszystkich fanów skate’ingu. W sześciu strefach zabawy na uczestników czekać będą warsztaty, szkolenia oraz pokazy.

Posnania zachęca mieszkańców miasta do spędzenia ferii na sportowo. Z tej okazji przygotowała specjalną ofertę dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 16 lat. – Od wielu lat w naszym regionie brakuje miejsca, gdzie młodzi ludzie mogliby szlifować swoje umiejętności w jeździe na deskorolkach czy wrotkach, dlatego z okazji ferii zamienimy nasz parking w wielki skatepark – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektor marketingu Posnanii. – Przez całe dwa tygodnie ferii, pod okiem trenerów będzie można poznać podstawy jazdy na deskorolkach, podwyższyć poziom zdobytych już umiejętności czy spróbować swoich sił na torze przeszkód. Wszystkie zajęcia i wypożyczenie sprzętu będzie bezpłatne – dodaje.

Na trzecim poziomie parkingu (wejście od strony New Yorker’a i iPerfumy.pl) przygotowane zostanie sześć stref zabawy, w których będzie można skorzystać z porad instruktorów i poznać podstawy jazdy na różnych rodzajach deskorolek i hulajnodze. Dodatkowym udogodnieniem będzie Chillout Zone – miejsce odpoczynku, wyposażone w wygodne pufy, nagłośnienie i szafki do pozostawienia swoich rzeczy. Dodatkową atrakcją strefy będą Fingerboardy – miniaturowe deskorolki, które są dokładnym odzwierciedleniem konstrukcji prawdziwego sprzętu. Pod okiem trenerów będzie można nauczyć się podstawowych tricków takich jak: ollie, kick flip, pop showit czy verial kick flip.

Udział w warsztatach i wypożyczenie sprzętu jest bezpłatne. Aby wziąć udział w zajęciach konieczne są zapisy, które przyjmowane są pod numerem telefonu 533 580 033.