BIAŁAS x LANEK WKRÓTCE WE WRZEŚNI (ZAPOWIEDŹ + KONKURS WYGRAJ BILET)

0
239

2 marca w Klubie Muzycznym Trójka wystąpi Białas x Lanek. Mamy dla Was wejściówkę na to wydarzenie.

Po solowym, dziś już platynowym, krążku H8M4, Białas postarał się o kolejny sztos. W wyniku współpracy z wizjonerem muzyki i rapowym człowiekiem renesansu – Lankiem powstał pierwiastek chemii twórczej POLON.

Teraz Białas z Lankiem ruszają na wieloetapowy wyścig koncertowy, organizowany cyklicznie w każdy weekend na terenie całej Polski. Tour de Polon jest jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń muzycznych w Polsce. Za dekami stanie legendarny DJ Johny.

Trasa koncertowa Tour de Polon to doskonała okazja, żeby zobaczyć jak na żywo zabrzmi materiał z przepełnionej bangerami nowej płyty. Zostawiając peleton daleko za plecami Białas i Lanek mają zamiar dotrzeć do najdalszych zakątków kraju w rekordowym tempie. Chyba nie chcielibyście tego przegapić?”

Bilety w cenie 30/35 zł dostępne w przedsprzedaży:

Za dekami będzie Lenzy a na supportach będzie można usłuszeć Oesa oraz Huku

Wydarzenie na facebooku:

https://www.facebook.com/events/496256347441733/

Białas gościł w zeszłym roku we Wrześni, nasz materiał z koncertu można zobaczyć – TUTAJ

UWAGA KONKURS!

Dla naszch czytelników mamy wejściówkę na to wydarzenie!

Aby wziąć udział w konkursie należy udostępnić ten artykuł na facebooku, google, twiterze lub innych mediach społecznościowych oraz napisać maila na adres: extrawrzesnia@wp.pl a w nim napisać w jakich mediach społecznościowych udostępniliście ten artykuł oraz który utwór Białasa podoba Wam się najbardziej. W treści maila proszę napisać również Wasze imię i nazwisko oraz miejscowość skąd jesteście np. Jan Nowak Września. Na Wasze zgłoszenia czekamy do środy 28 lutego do godz.19. Tego samego dnia wieczorem w tym artykule ogłosimy zwycięzcę konkursu.

OGŁASZAMY ZWYCIĘZCĘ KONKURSU!

Wejściówkę na koncert wygrywa Julia Rewers z Gutowa Wielkiego. Gratulujemy!

Na maila wyślemy informację w jaki sposób można odebrać nagrodę.