UDANE WYSTĘPY ZAWODNIKÓW UKS HWARANG WRZEŚNIA W PUCHARZE ŚWIATA

0
86
W dniach 16-18 marca w Lommel odbył się Puchar Świata G1 – Belgia Open w którym wystartowało ponad 1000 zawodników z całego świata w kategoriach kadeta, juniora i seniora.
UKS Hwarang Września reprezentowało czworo juniorów:
Olga Bachorska kategoria -59kg , Dagmara Haremza kategoria -63kg, Weronika Przybysz kategoria -68kg , Krystian Haremza kategoria +78kg.
Srebrny medal zdobyła Reprezentantka Polski Weronika Przybysz, która pokonała  Australijkę i Niemkę , a  w finale uległa bezkonkurencyjnej Francuzce.

Brązowy medal zdobył Krystian Haremza który pokonał Niemca , a  uległ koledze z AZS Poznań.
Zawody były dla nas sprawdzianem przed zbliżającymi się wielkimi krokami Mistrzostwami Polski Juniorów, które odbędą się pod koniec maja w Pleszewie. Z dobrej strony zaprezentowała się Weronika Przybysz, która w pierwszym roku juniora już pokazuje że będzie się liczyła we współzawodnictwie krajowym i na arenach międzynarodowych. Dobry start odnotował też Krystian Haremza, na co dzień trenujący w ACSS w Poznaniu, który po kontuzji już drugi start zaliczył na pozycji medalowej. Słabiej wypadły Dagmara Haremza i Olga Bachorska przegrywając swoje pierwsze pojedynki. Dagmarę czeka teraz obóz Kadry Narodowej w Giżycku przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata Juniorów w Tunezji. Czeka nas jeszcze wiele pracy i na pewno damy z siebie wszystko. Najbliższy start to Puchar Polski Bydgoszcz Cup w którym wystartujemy 10 osobową ekipą.” – podsumowuje turniej oraz zdradza plany na przyszłość Tomasz Haremza – trener UKS Hwarang Września
Źródło, zdjęcie: UKS Hwarang Września