NIEGOŚCINNY ZIELINIEC (GALERIA)

0
329

Zwycięstwem gospodarzy – Fermy Szafarek Zieliniec zakończył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Kołaczkowo.

Turniej rozegrano w weekend 26 i 27 maja na boisku w Zielińcu. W sobotę zostały rozegrane mecze I grupy, którą wygrała Ferma Szafarek Zielniec. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna PHU Pol. Mimo wcześniejszego zgłoszenia do rywalizacji nie przystąpił zespół For-Link Kołaczkowo.

W niedzielę od rana rozegrano mecze II grupy. Dzięki dwóm zwycięstwo I miejsce w tej grupie zajął zespół TW Kołączkowo. Z drugiego miejsca cieszyli się zawodnicy KP Bieganowo. Z turniejem w fazie grupowej pożegnała się Dawka Mocy.

Po rywalizacji grupowej przyszedł czas na półfinały.

W pierwszej parze zagrały Ferma Szafarek Zieliniec i KP Bieganowo. W regulaminowym czasie gry padł remis i o tym kto zagra w finale, a kto w meczu o 3 miejsce decydowała seria rzutów z punktu karnego. Karne lepiej wykonywali gospodarze i to oni awansowali do finału turnieju. W drugim półfinale TW Kołaczkowo zmierzył się z PHU Pol. Na prowadzenie w meczu najpierw wyszli gracze z PHU Pol i to oni prowadzili do przerwy 1 : 0. Ataki TW Kołaczkowo w końcu przyniosły efekt i piłkarze TW doprowadzili do remisu. TW „poczuło krew” atakowało dalej i tym razem to oni wyszli na prowadzenie. Zawodnicy PHU Pol nie byli w stanie odrobić strat i to TW mogło się cieszyć z gry w finale turnieju.

W meczu o III miejsce w regulaminowym czasie gry padł remis i o zwycięstwie znów decydowały rzuty karne. Te lepiej wykonywali zawodnicy PHU Pol i to oni zajęli III miejsce w turnieju.

W finale Ferma Szafarek Zieliniec zmierzyła się z TW Kołaczkowo. Tutaj także padł remis (1 : 1) i seria rzutów z punktu karnego decydowała o tym kto wygra turniej. W ostatniej serii wobec pomyłki zawodnika TW kapitan Fermy Szafarek Zieliniec stanął na wysokości zadania i pokonał bramkarza TW i z ostatecznego zwycięstwo w turnieju mogli się cieszyć zawodnicy gospodarzy – Fermy Szafarek Zielniec.

Cztery najlepsze drużyny otrzymały puchary i nagrody w postaci piłek nożnych ufundowanych przez Gminę Kołaczkowo. Wręczenia dokonała Sekretarz Urzędu Gminy Ilona Orakowska. 


Wyniki I grupy:
For Link Kołaczkowo –  Ferma Szafarek Zieliniec (walkower 0:3)
Ferma Szafarek Zieliniec – PHU Pol (1:1 w rzutach karnych 2:1)
PHU Pol –  For Link Kołaczkowo (walkower 3:0)
I miejsce – Ferma Szafarek Zieliniec
II miejsce – PHU Pol

Wyniki II grupy:
Dawka Mocy – KP Bieganowo (1:1)
KP Bieganowo – TW Kołaczkowo (1:2)
TW Kołaczkowo – Dawka Mocy (3:0)
I miejsce – TW Kołaczkowo
II miejsce – KP Bieganowo
III miejsce – Dawka Mocy

Mecze półfinałowe:
Ferma Szafarek Zieliniec – KP Bieganowo (1:1 w rzutach karnych 2:1)
TW Kołaczkowo – PHU Pol (2:1).
Finał:
Mecz o III miejsce KP Bieganowo – PHU Pol (2:2 w rzutach karnych 2:3)
Mecz o I miejsce Ferma Szafarek Zieliniec – TW Kołaczkowo (1:1 w rzutach karnych 3:2)

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce –  Ferma Szafarek Zieliniec
II miejsce – TW Kołaczkowo
III miejsce – PHU Pol
IV miejsce – KP Bieganowo


GALERIA: