MUNDUROWI DZIECIOM

0
216

Reprezentacja policjantów z Komendy Powiatowej Policji we Wrześni uczestniczyła w II turnieju piłki nożnej pod hasłem „Mundurowi dzieciom”. Zawody odbyły się na terenach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole. Nasi policjanci zajęli III miejsce.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji we Wrześni wzięli udział w II turnieju piłki nożnej pod hasłem „Mundurowi dzieciom”. Sportowe zawody odbyły się 25 maja br. na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole.

Oprócz rywalizacji czysto zawodniczej na boisku, głównym celem imprezy było propagowanie zdrowego stylu życia a co się z tym wiąże uczczenie dnia sportu. Dla dzieci zostało przygotowanych mnóstwo atrakcji w postaci stoisk służb mundurowych.

W tym dniu policjanci z jednostek Policji z Wrześni, Koła, Kalisza. Konina i Słupcy zagrali właśnie dla najmłodszych. Poziom piłkarski zawodów był bardzo wysoki i dość wyrównany. Jednak świetną dyspozycją dnia wykazali się policjanci z Koła, którzy wygrali cały turniej.

Reprezentacja wrzesińskiej Policji zajęła zaszczytne III miejsce, pokonując w ostatnim meczu zeszłorocznych zwycięzców turnieju ze Słupcy. Na zakończenie piątkowych zmagań sportowych zostały wręczone pamiątkowe medale oraz puchary przez Komendanta Powiatowego Policji w Kole mł. insp. Artura Foryńskiego.