PSI PIKNIK JUŻ W NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ

0
259

Stowarzyszenie Psi-jaciel zaprasza w najbliższa niedzielę 1 lipca do Parku im. Dzieci Wrzesińskich na Psi Piknik.

Minął już drugi rok naszej działalności, z tej okazji chcielibyśmy spotkać się z Wami na Psim Pikniku we wrzesińskim parku. Serdecznie zapraszamy naszych wspaniałych dobroczyńców, wirtulanych Psi-jaciół, rodziny adopcyjne, naszych byłych podopiecznych oraz oczywiście wszystkich, którym los porzuconych psiaków nie jest obojętny. 

Jesteśmy niesamowicie wdzięczni za pomoc jaką otrzymujemy. Jesteście dla nas ogromnym wsparciem dlatego tak jak w zeszłym roku pragniemy Wam podziękować częstując pysznymi wypiekami i zabawiając atrakcjami.” – tak zapraszają organizatorzy pikniku na facebookowym profilu wydarzenia.

W tym roku będzie można zobaczyć pokazy sztuczek z udziałem psów, a także ich tresury. Nie zabraknie oczywiście stanowisk z darmowymi poradami weterynarza oraz behawiorysty. Znajdą się również atrakcje dla aktywnych, takie jak zumba i fitness na świeżym powietrzu.

Podczas pikniku zbierane będą datki na rzecz wrzesińskiego schroniska oraz sucha i mokra karma dla psów. Pieniądze zebrane podczas pikniku bedą przeznaczone na zakup nowych bud do wrzesińskiego schroniska.

Początek pikniku zaplanowany jest na godz. 14 w parku im. Dzieci Wrzesińskich we Wrześni. Zakończenie pikniku około godziny 18.

W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w pikniku.