OZPN KONIN OGŁOSIŁ SKŁAD POSZCZEGÓLNYCH LIG

0
148

Znamy już zestawienie klubów reprezentujących OZPN Konin na poszczególnych poziomach rozgrywek ligowych. 

Nowym zespołem, który rozpocznie walkę o ligowe punkty w okręgu konińskim jest WKS Sobótka. Po przerwie trwającej jeden sezon na konińską mapę piłkarską wraca Hetman Orchowo.

Kluby z powiatu wrzesińskiego w sezonie piłkarskim będą grać w poszczególnych ligach:

Victoria Września – IV Liga

Płomień Nekla – Klasa Okręgowa

Sparta Orzechowo – Klasa Okręgowa

Warta Pyzdry – Klasa Okręgowa

Orlik Miłosław – Klasa Okręgowa

Victoria II Września – A klasa

Start IV ligi zaplanowany jest już na 4 sierpnia, Klasa Okręgowa rusza 15 sierpnia, a A klasa 25 sierpnia.

Reprezentanci OZPN Konin poszczególnych ligach:

III LIGA

  1. Sokół Kleczew
  2. Górnik Konin

IV LIGA

  1. Olimpia Koło
  2. Victoria Września

LIGA MIĘDZYOKRĘGOWA

  1. Tur 1921 Turek
  2. SKP Słupca
  3. Polonus Kazimierz Biskupi
  4. Wilki Wilczyn
  5. GKS Sompolno
  6. Tulisia Tuliszków

KLASA OKRĘGOWA

  1. Kasztelania Brudzew
  2. Orzeł Grzegorzew
  3. Płomień Nekla
  4. Warta Eremita Dobrów
  5. Strażak Licheń Stary
  6. Błękitni Mąkolno
  7. Polanin Strzałkowo
  8. Sparta Orzechowo
  9. Czarni Ostrowite
  10. Zjednoczeni Rychwał
  11. KP Zryw Dąbie
  12. Górnik Wierzbinek
  13. Baszta Przedecz
  14. Warta Pyzdry
  15. LKS Ślesin
  16. Orlik Miłosław

KLASA A GR I

  1. Warta Krzymów
  2. Victoria II Września
  3. Piast Grodziec
  4. Warta Rumin
  5. Orły Huta Łukomska
  6. Warta Kramsk
  7. GKS Rzgów
  8. Czarni Brzeźno
  9. Polonia Golina
  10. Sparta Konin
  11. Tulisia Tuliszków II
  12. Czarni Ostrowite II

KLASA A GR II

  1. Orzeł Kawęczyn
  2. Znicz Władysławów
  3. MKS Dąbie
  4. Górnik Kłodawa
  5. Sparta Barłogi
  6. SRW Łuczywno
  7. Grom Malanów
  8. Teleszyna Przykona
  9. Wicher Dobra
  10. KS Mostki
  11. GKS Olszówka
  12. Nałęcz Babiak

KLASA B

  1. GKS Osiek Wielki
  2. ZKS Zagórów
  3. LZS Karszew
  4. WKS Boguszyczki
  5. Straszkovia Straszków
  6. GKS Sompolno II
  7. WKS Sobótka
  8. Hetman Orchowo