KIEROWAŁ POD WPŁYWEM AMFETAMINY. ZATRZYMAŁA GO POLICJA.

0
372

Mieszkaniec Wrześni w wieku 29 lat posiadał przy sobie ponad 21 gramów amfetaminy. Zatrzymany został przez policjantów z prewencji. Dodatkowo kierował swoim pojazdem pod wpływem środków odurzających.

Policjanci z Wydziału Prewencji w trakcie patrolu miasta w dniu 1 września br. o godzinie 19:00 na ul. Wrocławskiej zauważyli kierującego pojazdem marki Rover, którego postanowili zatrzymać do rutynowej kontroli. Od samego początku kontrola przebiegała dość nietypowo.

Mieszkaniec Wrześni był bardzo zdenerwowany i w arogancki sposób zwracał się do policjantów. Sprawiał wrażenie jakby chciał żeby kontrola się jak najszybciej skończyła i żeby mógł już odjechać. Nie zraziło to jednak policjantów i dzięki temu szybko poznali powód takiego zachowania. Okazało się, że w kieszeni od spodni miał ponad 21 gramów białego proszku.

Na miejscu zostały wykonane testy narkotykowe, które potwierdziły, że jest to amfetamina oraz, że 29-latek kierował swoim pojazdem pod wpływem środków odurzających. Wrześnianin został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie. Za posiadanie substancji psychotropowych 29-latkowi grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.” – mówi Adam Wojciński – rzecznik prasowy KPP we Wrześni.

Źródło: KPP we Wrześni