OESA ZAATAKOWAŁ! DWA NOWE TELEDYSKI RAPERA

0
939

Wrzesiński raper Oesa zamieścił w ostatnim czasie na swoim kanale youtube dwa teledyski – „Dawka” oraz „Sangwinik”.

Raper cały czas ewoluuje, rozwija się, zmienia się także jego ksywa artystyczna. Najpierw był Osa, potem O.S.A. , a obecnie Oesa.

Wrzesiński raper ma na swoim koncie oficjalną płytę „Fuzja” , a na jego kanale na youtube Oestage można zobaczyć siedem jego teledysków.

Po premierze płyty „Fuzja” raper opublikował trzy teledyski „Tu”, „Dawka” i „Sangwinik”, które jak sam określił są pewnym etapem, przejściem pomiędzy już wydaną płytą „Fuzja” a pracą nad nowym materiałem.

Każdy z tych teledysków jest diametralnie różny. Oesa w każdym z nich ma inny styl rapowania, zmienne flow oraz różnorodną tematykę. Od emocjonalnego, wręcz depresyjnego „Tu” poprzez energetyczą „Dawkę” kończąc na żywiołowym „Sangwiniku”.

Słuchacze pozytywnie odbierają utwory Oesy, oto kilka wybranych komentarzy zamieszczonych pod videoclipami: „Dalej słucham i nie mogę przestać”, „Mamo nie sprzataj, Oesa pozamiatał” „Dojebane! Zaskakujesz gościu” „Kozak nuta i fajny teledysk”

Która odsłona Oesy podoba się Wam najbardziej? Zdecydujcie sami. Poniżej zamieszaczamy dwa teledyski, o których tu mowa oraz wideowywiad, który z nim przeprowadziliśmy. Zapraszamy do odsłuchu!

FP OESA – https://www.facebook.com/OesaOestage

Instagram – https://www.instagram.com/oesa_official/

FP OESTAGE – https://www.facebook.com/Oestage/