TEDE PO RAZ KOLEJNY WYSTĄPI WE WRZEŚNI

0
251

20 października we wrzesińskim Klubie Muzycznym Trójka wystąpi legenda polskiego hip-hopu – Tede.

Wytwórnia NWJ / Wielkie Joł oraz Agencja Muzyczno- Eventowa Bashesh zapraszają na koncert TEDE i Ekipy NWJ w ramach trasy koncertowej NOJI? TOUR promującej najnowszy album Tede & Sir Mich „NOJI?”.


Koncert odbędzie się 20.10.2018 w Klubie Muzycznym Trójka we Wrześni.

Bailando Melo! Szykuje się gruby melangě! Wszyscy, którzy kiedykolwiek byli na koncercie TEDE muszą przyznać, że są to wyjątkowe wydarzenia muzyczne zawsze kojarzące się z dobrą zabawą. Dołączcie do nas, bo Wszyscy Jesteśmy NWJ!

Tede wystąpił już we Wrześni. Było to 5 marca 2016 roku. Nasz materiał z tego wydarzenia możecie zobaczyć TUTAJ.

Tym razem Tede będzie promował swój najnowszy album pt. „NOJI?”. Na tej płycie nie ma stonowanych utworów. Są kawałki nie tyle stonowane, ale takie spokojniejsze – mówi TEDE – Jest to o wiele bardziej koncertowy materiał niż poprzednie dwie płyty. Nie to, żeby był robiony pod tym kątem, po prostu taka była moja potrzeba ekspresji. Płyta “Skrrrt” była taka zamulona specjalnie. Wiele osób wątpiło w jej siłę koncertową, ale jak się okazuje jest to kwestia interpretacji. Pracując nad nowym materiałem nie to, że kroiłem go pod koncerty, ale ten zamulony materiał miałem już za sobą. Mogłem sobie pozwolić na dużo szaleństwa, więc na tych 13 bądź też 16 utworów trzy czwarte to są kawałki, które nazywam bangerami, a reszta to są tak zwane maybachy, czyli są spokojne, ale takie… jakbym miał to porównać, to te spokojne są bardziej w klimacie kawałków “Wunder Baum” i “Forever ja”. – dodaje TEDE. 

Patronat medialny nad tym wydarzeniem objął portal Extrawrzesnia.pl. Dla naszych czytelników niebawem ogłosimy konkurs, w którym do wygrania będzie wejściówka na koncert. Obserwujcie nasz profil na facebooku!

Tak było dwa lata temu: