UKS HWARANG NA LEGIONOWO CUP (GALERIA)

0
93
W dniach 19-21 października odbył się Puchar Polski P2 – Legionowo Cup w Taekwondo Olimpijskim. W kategoriach młodzika , kadeta , juniora i seniora U-21 rywalizowało ponad 600 zawodników z Polski , Łotwy i Białorusi.
Krystian Haremza
Dwa złote medale zdobył Krystian Haremza w kategorii juniorów +78kg i seniorów U21 -87kg.
Złoty medal w kategorii seniorek U21 zdobyła Dagmara Haremza , a brązowy w kategorii juniorek -68kg.
Srebrny medal w kategorii juniorek -68kg zdobyła Weronika Przybysz.
Brązowy medal w kategorii kadetek -37kg zdobyła Wiktoria Grześkowiak.
Brązowy medal w kategorii juniorów -78kg zdobył Jakub Wawrowski.

Zawody w Legionowie były jednymi z cyklu Pucharów Polski na których zawodnicy zbierają punkty do rankingu PZTO, na podstawie których powoływane są kadry narodowe w poszczególnych kategoriach wiekowych i wagowych. Coraz częściej nasi zawodnicy przebijają się do czołówki krajowej. Troje z nich jest w Kadrze Narodowej Juniorów tj. Krystian Haremza , Weronika Przybysz i Dagmara Haremza.
 W następnym tygodniu w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Jarocinie wystartują młodzicy którzy zakończą rywalizację we Współzawodnictwie Dzieci i Młodzieży. Natomiast w piątek Krystian Haremza wylatuje na Puchar Świata G1 do Serbii , a następnie został powołany na Młodzieżowe Mistrzostwa Europy które odbędą się w Warszawie.” – mówi Tomasz Haremza – trener UKS Hwarang Września.
Źródło, zdjęcia: UKS Hwarang Września