ŚWIĘTO SŁUŻBY CYWILNEJ

0
198

Na dzień 11 listopada przypada Święto Korpusu Służby Cywilnej. Komendant Powiatowy Policji we Wrześni insp. Mariusz Łozowiecki podziękował cywilom za pełne zaangażowanie w swoją codzienną prace oraz wsparcie policjantów. Przewodnicząca Zarządu Wojewódzkiego życzyła dalszej satysfakcji oraz zadowolenia z wykonywanej pracy.

W Policyjnym Centrum Edukacji Bezpieczeństwa w Komendzie Powiatowej Policji we Wrześni odbyła się uroczystość z okazji Święta Korpusu Służby Cywilnej. Obchody miały miejsce 9 listopada br. od godziny 10:00. W uroczystości udział wzięli: Starosta Wrzesiński Dionizy Jaśniewicz, Burmistrza Miasta i Gminy Września Tomasz Kałużny oraz Przewodnicząca Zarządu Wojewódzkiego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Pracowników Policji Lucyna Jaworska-Wojtas.

Z okazji tak uroczystej chwili Komendant Powiatowy Policji we Wrześni insp. Mariusz Łozowiecki wspólnie z Kadrą Kierowniczą wrzesińskiego garnizonu oraz z zaproszonymi gośćmi podziękował pracownikom cywilnym za pracę. Podkreślając ich pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie w codzienną służbę.

Podejmowane działa przez policjantów nie byłyby możliwe bez wsparcie korpusu służby cywilnej. W związku z tym oprócz życzeń złożonych pracownikom cywilnym, piątkowa uroczystość była także doskonałą okazją do wyróżnień za ich pracę i poświęcenie. Pracownicy korpusu służby cywilnej wrzesińskiej komendy zostali wyróżnieni nagrodami: Komendanta Głównego Policji, Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu oraz Komendanta Powiatowego Policji we Wrześni. Będący na uroczystości włodarze powiatu oraz gminy także podarowali okolicznościowe upominki, życząc służbie cywilnej dalszego spełniania się w wykonywanej pracy.

W swoim wystąpieniu Przewodnicząca Zarządu Wojewódzkiego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Pracowników Policji Lucyna Jaworska-Wojtas powiedziała, że wrzesiński korpus służby cywilnej jest wyjątkowy, ponieważ wszyscy są zrzeszeni w związku zawodowym i czynnie działają na jego rzecz. Życząc spełnienia marzeń oraz zadowolenia z obranej ścieżki zawodowej, podziękowała za zaproszenie i możliwość uczestniczenia w tak ważnym i wyjątkowym dniu dla wszystkich pracowników służby cywilnej.