LIGA WTPN WYJĄTKOWO W SOBOTĘ

0
330

Tym razem wyjątkowo w sobotę kolejne futsalowe emocje w lidze organizowanej przez Wrzesińskie Towarzystwo Piłki Nożnej. 

W związku z tym, że w niedzielę 18 listopada w hali przy ul. Słowackiego 41 odbędzie się III liga koszykówki (MKS Września – Politechnika Poznańska godz. 16.00) rozgrywki WTPN zostaną rozegrane w sobotę 17 listopada.

Na początek zaplanowane są mecze II ligi WTPN. O godz. 16 pojedynek dwóch beniaminków: DHL Września – Malibu. Obie drużyny nie zaznały jeszcze smaku zwycięstwa w lidze, a więc w sobotnie popołudnie jedna ekipa będzie miała doskonałą okazję do świętowania. W drugim pojedynku APP podejmuje Motoklinikę. APP jeszcze bez ligowego zwycięstwa, a Motoklinika po efektownej wygranej aż 10 :0 przegrała potem z Marzeninem 1 : 4. Obie drużyny będą dążyły do zwycięstwa więcej szans dajemy bardziej doświadczonej Motoklinice, ale wszystko zweryfikuje boisko. W trzecim pojedynku niepokonany do tej pory Marzenin podejmuje najbardziej doświadczony zespoł ligi Techpak. Kto będzie górą? Młodzieńcza fantazja Marzenina czy też rutyna Techpaku? Na deser rozgrywek II ligi pojedynek niepokonanych: Intercars – Drinkshop. Zapowiada się bardzo ciekawe widowisko.

W I lidze również bardzo ciekawe mecze. Już na sam początek obrońca tytułu – MasterSport spotka się ze mistrzem sprzed dwóch lat – IgnasiakSport. MasterSport w tym sezonie dwukrotnie pokonał IzoExpert, raz w lidze, raz w SuperPucharze, a więc dobrze weszli w sezon i mają już jeden triumf w tym sezonie. Apetyt „Mastersów” na pewno jest jednak znacznie większy i będą chcieli zrobić kolejny krok w kierunku obrony tytułu. Łatwo jednak im nie będzie. IgnasiakSport bardzo dobrze rozpoczął sezon. Najpierw wygrana z zawsze groźnym zespołem Capri Lucca, a potem może mniej efektowna, ale zawsze wygrana z beniaminkiem – BOB Invest. Będzie się w tym meczu działo!

W drugim pojedynku Fundamenty podejmują Izo-Expert. Obie ekipy nie zaznały w tym sezonie jeszcze smaku zwycięstwa. Fundamenty rozegrały na razie tylko jeden pojedynek, gdzie przegrali z Materiały Budowlane Andrzejewski. IzoExpert w dwóch ligowych pojedynkach przegrali dość znacznie z MasterSport i Capri, a w finale SuperPucharu ulegli MasterSport. Będzie to zatem idealny mecz na przełamanie, tego wieczoru jedna z drużyn będzie mogła dopisać sobie pierwsze ligowe punkty, bo zakładamy, że remis w futsalu to naprawdę wyjątkowa sprawa.

Na koniec kolejny szlagier: Materiały Budowlane Andrzejewski – Capri Lucca. M.B.A mają na koncie dwa zwycięstwa: z BOB Invest i Fundamenty. Teraz jednak poprzeczka zawieszona jest znacznie wyżej. Naprzeciwko stanie drużyna Capri Lucca. Trzecia drużyna ubiegłego sezonu zaczęła ligowe zmagania od porażki z IgnasiakSport, potem jednak wróciła na zwycięskie tory pokonując IzoExpert. Kolejna porażka Capri Lucca znacznie oddaliła by ich od upragnionego mistrzostwa, a więc będą oni bardzo zdeterminowani by zwyciężyć. To będzie świetne futsalowe widowisko.

Jak widać najbliższa kolejka to praktycznie same futsalowe szlagiery. Zapraszamy kibiców do hali przy ul. Słowackiego we Wrześni. Będzie się działo!

Terminarz meczów z 17 listopada:

II liga

DHL Września : Malibu 2018-11-17 16:00
APP : Motoklinika 2018-11-17 16:40
Techpak : Marzenin 2018-11-17 17:20
Intercars Września : Drinkshop 2018-11-17 18:00

 

I liga

Master Sport : Ignasiak Sport 2018-11-17 18:40
Fundamenty : Izo-Expert 2018-11-17 19:30
Capri Lucca : Materiały Budowlane Andrzejewski 2018-11-17 20:20