PRZED NAMI FUTSALOWY SZLAGIER W LIDZE WTPN

0
429

W niedzielę 25 listopada zostanie rozegranych 7 spotkań w ramach rozgrywek Wrzesińskiego Towarzystwa Piłki Nożnej. Najciekawiej zapowiadającym się meczem jest pojedynek MasterSport – Materiały Budowlane Andrzejewski – mistrza i wicemistrza poprzedniego sezonu.

Najpierw na parkiecie pojawią się drugoligowcy. W pierwszym spotkaniu beniaminek DHL Września będzie próbować zatrzymać rozpędzony Marzenin. W drugim meczu Drinkshop podejmuję Motoklinikę. Obie drużyny mają w tym sezonie na koncie 2 zwycięstwa i jedną porażkę i każda z nich będzie chciała wygrać, by rozpocząć marsz w górę tabeli. W trzecim pojedynku murowany faworyt Intercars podejmuje beniaminka Malibu. Zapowiada się ostre strzelanie, a bramkarz Malibu będzie miał zapewne pełne ręce roboty. W czwartym spotkaniu zagrają drużyny, które nie zaznały jeszcze smaku zwycięstwa: APP i Letniaprzygoda.eu. Szansa na trzy punkty jest dla nich wyjątkowa, no chyba, że padnie remis i na zwycięstwo będą musiały jeszcze poczekać.

W I lidze IgnasiakSport zagra z Fundametami. W ostatniej kolejce IgnasiakSport uległ wysoko MasterSport i jeśli jeszcze chcą myśleć o mistrzostwie nie mogą sobie pozwolić na kolejną stratę punktów. Fundamenty tydzień temu zdobyły pierwszy punkt w tym sezonie, strzelając wyrównującego gola tuż przed końcową syreną. Drużyna ta pokazała, że walczy do końca i będzie się starała urwać punkty faworytowi.

Drugie spotkanie to szlagier kolejki. Mistrz ubiegłego sezonu – MasterSport podejmuje wicemistrza Materiały Budowlane Andrzejewski. Obie drużyny bardzo dobrze radzą sobie w tym sezonie. MasterSport wygrał dwa ligowe pojedynki oraz mecz o SuperPuchar, a M.B.A. mają na koncie trzy ligowe zwycięstwa, w tym efektowne zeszłotygodniowe z Capri. W ubiegłym sezonie te drużyny spotkały się w ostatniej ligowej kolejce i ich bezpośredni pojedynek decydował o tym kto wygra ligę. W tym sezonie spotykają się na wcześniejszym etapie rozgrywek, ale wygrana w tak prestiżowym meczu może ponieść zwycięską drużynę aż do mistrzostwa. Zapowiada się bardzo ciekawe widowisko, zapraszamy na nie wszystkich fanów wrzesińskiego futsalu.

W trzecim meczu I ligi IzoExpert zmierzy się z beniaminkiem BOB Invest. Obie drużyny nie zaznały jeszcze w tym sezonie smaku zwycięstwa. IzoExpert dało sobie wydrzeć zwycięstwo w końcówce pojedynku z Fundamentami, a BOB Invest na razie płacił „frycowe” przegrywając z bardziej doświadczonymi zespołami. Jest więc szansa dla jednej z drużyn na 3 punkty, które będą bezcenne w walce o utrzymanie się w I lidze.

Oto rozkład niedzielnych pojedynków:

II liga

DHL Września : Marzenin 2018-11-25 15:30
Drinkshop : Motoklinika 2018-11-25 16:10
Intercars Września : Malibu 2018-11-25 16:50
APP : Letniaprzygoda.eu 2018-11-25 17:30

 

I liga

Ignasiak Sport : Fundamenty 2018-11-25 18:10
Materiały Budowlane Andrzejewski : Master Sport 2018-11-25 19:00
Izo-Expert : BOB Invest 2018-11-25 19:50