W NIEDZIELĘ BIEGACZE ZAGRAJĄ W PIŁKĘ DLA SŁAWKA

0
148

16 drużyn składających się z biegaczy zagra w Turnieju Charytatywnym dla Sławka.

To był mój spontaniczny pomysł, ale nie spodziewałem się aż tak dużego zainteresowania” – mówi Marcin Długosz z Night Runners Września. Biegacze pokazują, że mają wielkie serce nie tylko podczas zawodów, ale także wtedy gdy trzeba pomagać. Całkowity dochód z turnieju zostanie przeznaczony na rehabilitację Sławka – jednego z wrzesińskich biegaczy, który uległ wypadkowi.

Turniej odbędzie się w nowej hali SSP nr 3 we Wrześni przy ul. Kosynierów 32 ( wjazd na parking od ul. Wojska Polskiego). Początek zmagań planowany jest na godzinę 11, a finał przewidziany około godz. 17.50.

W turnieju wystąpi aż 16 drużyn i są to: Active Nekla, gRUNwald Biega,Hernik Team, Klima Morsy Września Football Club, Klub Biegacza Złote Kłosy Kołaczkowo, Motiv Home, Niezrzeszeni, Night Runners Gniezno, Night Runners Młode Wilki, Night Runners Old Boys, Night Runners Września, NRW Matki Wariatki, NRW Żółte Pantery, Pozbierani, Pyzdrzanie w biegu, Witkowo Biega.

Najpierw zostaną rozegrane mecze grupowe, 4 grupy po 4 zespoły. Dwa najlepsze zespoły z grup przechodzą do fazy pucharowej. Następnie zostaną rozegrane ćwierćfinały, półfinał, mecz o III i o I miejsce.

Podczas trwania turnieju cały czas będą odbywać się zbiórki oraz licytacje, z których dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację Sławka. Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia w niedzielę hali przy ul. Kosynierów oraz wrzucenia do puszki symbolicznej złotówki.