DAWKA MOCY NARAZIE ROZCZAROWUJE

0
430

Za nami IV kolejki Ligi Halowej w Kołaczkowie. W najbliższą niedzielę zostanie rozegrana ostatnia kolejka w tym roku.

W pierwszym meczu IV kolejki Dawka Mocy nie dała rady obrońcy tytułu LZS Sokolniki. Była to już trzecia porażka Dawki Mocy w tym sezonie. LZS Sokolniki odniósł drugie zwycięstwo i pnie się pomału w górę tabeli.

W drugim meczu zmierzyły się niepokonane do tej pory zespoły: Spółka Bieganowo i TW Kołaczkowo. Pierwsze 10 min. to spora przewaga Bieganowa, które częściej strzelało i miało więcej okazji do zdobycie bramki, co z tego jak żadnej z okazji nie potrafili wykorzystać, albo na posterunku stał Marek Gomulski pełniący w tym meczu rolę bramkarza TW. Kołaczkowo niczym wytrawny bokser przeczekało ataki Bieganowa, po czym wyprowadzało potężne ciosy i położyło rywali na kolana. Prawdziwym katem Bieganowa był Dominik Szymański, który aż siedem razy pokonał bramkarza Bieganowa – Krystiana Dzwoniarkiewicza.

W trzecim meczu Budziłowo rozgromiło beniaminka rozgrywek Manhattan Team aż 19 : 1 i jest to na razie najwyższe ligowe zwycięstwo w tym sezonie. Trzeba przyznać, że rekord dość mocno wyśrubowany i ciężko będzie go pobić.

W czwartym pojedynku ForLink pokonał Fermę Szafarek Zieliniec. W pierwszej połowie bardzo wyrównany i zacięty pojedynek, w drugiej For-Link wrzucił piąty bieg i zostawił Fermę daleko w tyle.

Jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia piłkarze raz wyjdą na parkiet i rozegrają V kolejkę. Najciekawiej zapowiada się pojedynek Budziłowa z Fermą Szafarek Zieliniec. Obie drużyny jeśli chcą włączyć się do walki o ligowe podium muszą myśleć o zwycięstwie w tym spotkaniu. Zapraszamy do hali sportowej w Kołaczkowie. Początek pierwszego meczu o godzinie 10.00.

Wyniki IV kolejki

Dawka Mocy
2:7
LZS Sokolniki
Spółka Bieganowo
2:8
TW Kołaczkowo
Manhattan Team
1:19
Budziłowo
Ferma Szafarek Zieliniec
2:9
For Link Kołaczkowo

Tabela po V kolejkach

1 TW Kołaczkowo 4 12 18
2 For Link Kołaczkowo 4 9 15
3 Spółka Bieganowo 4 9 9
4 LZS Sokolniki 4 6 1
5 Budziłowo 4 6 23
6 Ferma Szafarek Zieliniec 3 3 3
7 Oldboys 3 3 -10
8 Dawka Mocy 3 0 -20
9 Manhattan Team 3 0 -39

Pary meczowe V kolejki

Dawka Mocy
– : –
TW Kołaczkowo
Oldboys
– : –
LZS Sokolniki
Spółka Bieganowo
– : –
Manhattan Team
Ferma Szafarek Zieliniec
– : –
Budziłowo