WIZERUNEK OSOBY, KTÓRA PRZYWŁASZCZYŁA PORTFEL

0
160

Mieszkaniec Wrześni zgłosił przywłaszczenie portfela, w którym znajdował się jego dowód osobisty, prawy jazdy oraz karty bankomatowe. Za przywłaszczenie cudzej rzeczy grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat. Wszystkie osoby, które mogą udzielić informacji na temat tożsamości mężczyzny proszone są o kontakt z policjantami Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji we Wrześni.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji we Wrześni pracują nad sprawą przywłaszczenia portfela. Do zdarzenia doszło 15 grudnia 2018 roku w jednym z marketów znajdujących się na terenie Wrześni.

Po otrzymaniu zgłoszenia policjanci sprawdzili nagranie z monitoringu na, którym widać jak n/n mężczyzna widoczny na zdjęciu zabiera pozostawiony przy kasie portfel. W zawartości portfela znajdowały się między innymi się dowód osobisty, prawo jazdy, karty bankomatowe wystawione na nazwisko pokrzywdzonego. Za przywłaszczenie cudzej rzeczy grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Wszystkie osoby, które mogą udzielić informacji na temat tożsamości mężczyzny proszone są o kontakt osobisty z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji we Wrześni ul. Szkolna 23, pokój 115, lub telefoniczny (61)-437-53-26 lub (61)-437-52-00.

Dziękujemy za okazaną pomoc.