BEZPIECZNE FERIE DLA PRZEDSZKOLAKÓW

0
62

W ramach programu „Dzielnicowy bliżej nas” została zorganizowana pogadanka dla podopiecznych Przedszkola Słoneczko z Wrześni. Głównym tematem spotkania było bezpieczeństwo w ramach nadchodzących ferii zimowych.

Wrzesińscy dzielnicowi 8 stycznia br. odwiedzili podopiecznych Przedszkola Słoneczko z Wrześni. Wiodącym tematem spotkania było szeroko rozumiane bezpieczeństwo w ramach nadchodzących ferie, które już od 14 stycznia się rozpoczynają.

Mundurowi wspólnie z przedszkolakami powtórzyli sobie najważniejsze zasady poruszania się po drodze oraz jak należy się właściwie wybrać w podróż, na przykład na zimowisko, pamiętając oczywiście o prawidłowym zapięciu pasów bezpieczeństwa.

Pomimo tego, że póki co na terenie powiatu wrzesińskiego nie ma „białego szaleństwa” dla dzieci, to dzielnicowi zwrócili także uwagę na niebezpieczeństwa jakie może nieść ze sobą śnieg lub zamarznięte zbiorniki. Funkcjonariusze zaapelowali o zabawę tylko i wyłącznie pod nadzorem rodziców i w miejscach zawsze bezpiecznych ale przede wszystkim specjalnie do tego przygotowanych. Życząc przedszkolakom miłego wypoczynku spotkanie zakończyło się pamiątkowym zdjęciem.