# BĄDŹWFORMIEZANIĄ – ĆWICZENIA NA ZGRABNE POŚLADKI

0
230

Po świąteczno-noworocznej przerwie zapraszamy do lektury tekstu Anii Pietrowicz – trenera personalnego, instruktorki fitness, która specjalnie dla naszych czytelników udzieli kilku rad i wskazówek jak być w formie. Dziś specjalnie dla Was: Ćwiczenia na zgrabne pośladki

#BądźwformiezAnią to nasz nowy projekt. Wspólnie z Anią Pietrowicz będziemy co wtorek publikować tekst o odżywianiu, zdrowej diecie, ćwiczeniach i zdrowym stylu życia. Jeśli interesuje Was szczególnie jakiś wątek, o coś chcecie zapytać to piszcie na adres: extrawrzesnia@wp.pl. Twórzcie ten projekt z nami!

Witajcie w Nowym Roku! Jak samopoczucie po świętach? No i najważniejsza kwestia, jakie macie postanowienia na ten wspaniały 2019 rok? Czy ruszyliście z miejsca, a może nic się nie zmieniło, albo wręcz przeciwnie – macie konkretne cele, które powoli wdrażacie w życie.

Ja w tym roku postawiłam przede wszystkim na rozwój osobisty, lepszą formę zwłaszcza jeśli chodzi o moją pupę – także dorzucę pewnie jakiś trening siłowy). Oprócz tego chciałabym pracować jeszcze efektywniej, by jak najwięcej czasu poświęcać moim dzieciom. I zacząć podróżować ( gdyż strasznie blokuje mnie lęk przed lataniem). I to by było na tą chwilę na tyle. Także trochę pracy przede mną.

Co do formy, krótki trening min. na pupę i to dla tych rozleniwionych po świętach, bądź po dłuższej przerwie. W wygodnej pozycji czy to na łóżku czy kanapie. Unoszenie prostych nóg lub zgiętych z mocnym napięciem pośladków. Oraz nożyce. Myślę, że 3×15 powtórzeń, na spokojnie, dacie radę. Wszystkiego dobrego Wam życzę, realizacji Waszych planów i przede wszystkim ZDROWIA!

Anna Pietrowicz – trener personalny, instruktor fitness, prywatnie szczęśliwa żona i matka dwójki dzieci. Jeśli masz pytania do Anii to pisz/dzwoń tel. 516 170 778.

Fanpage Anii na facebooku – link Tutaj

Profil Anii na Istagramie – link Tutaj