ZA NAMI I KOLEJKA RUNDY REWANŻOWEJ LIGI LZS GMINY WRZEŚNIA

0
336

12 stycznia rozpoczęła się runda rewanżowa. Nie obyło się bez niespodzianki.

W pierwszym meczu zmierzyły się lider – Sędziwojewo z outsiderem – Bierzglinem. Wynik już w 1 minucie spotkania otworzył Bartosz Borowiec wyprowadzając zespół Sędziwojewa na prowadzenie. W 3 minucie Józef Targosz strzelił bramkę na 2 : 0. Po chwili po golu Michała Nawrockiego było już 3 : 0. Jeszcze przed przerwą Marcin Przybylski podwyższył prowadzenie Sędziwojewa na 4 : 0. W 20 minucie Grzegorz Lipiecki ustalił wynik spotkania na 5 : 0.

Kary indywidualne:       żółta kartka – Paweł Chlebowski – Sędziwojewo

żółta kartka – Grzegorz Lipiecki – Sędziwojewo

żółta kartka – Dawid Święcicki – Bierzglin

W ostatniej kolejce Obłaczkowo niespodziewanie ograło Białężyce, a już po tygodniu przyszedł czas na rewanż. Już na początku spotkania Przemysław Kuzak wyprowadził Obłaczkowo na prowadzenie. W 12 minucie ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie swojego zespołu. Tuż przed przerwą Tomasz Waraczewski strzelił bramkę i Obłaczkowo prowadziło już 3 : 0. Białężyce od samego początku drugiej połowy ostro wzięły się do pracy. Pavlo Iarmoliuk w przeciągu dwóch minut strzelił 2 bramki i wydawało się że Białężyce odrobią straty. Wtedy jednak ciężar gry wziął na siebie Krzysztof Bytner – kapitan Obłaczkowa i strzelił niesamowicie ważną bramkę dla swojej drużyny. Białężyce nie ustawało w atakach i dążyło do odrobienia strat. Łukasz Kirkiewicz strzelił kontaktową bramkę, ale odpowiedź Obłaczkowa była niemal natychmiastowa – Tomasz Waraczewski zdobył bramkę na 5 : 3. W ostatnich sekundach meczu Pavlo Iarmoliuk strzelił jeszcze bramkę na otarcie łez i tak w ciągu dwóch tygodni drużyna Obłaczkowa dwa razy pokonała Białężyce.

Po zeszłotygodniowym remisie tych drużyn, tym razem po emocjonujacym meczu poznaliśmy zwycięzce. Wynik spotkania otworzył Damian Tonder i Ostrowo wyszło na prowadzenie. Po chwili Igor Orwat doprowadził do remisu po atomowym strzale z woleja. W kolejnej akcji piłkarzy Gutowa Małego, Maciej Lewandowski strzela bramkę i jego zespół prowadzi 2 : 1. Taki wynik utrzymuje się do przerwy. Ostrowo Szlacheckie w drugiej połowie ostro wzięło się jednak do pracy.Po kilku minutach mieliśmy remis, a w 22 minucie Damian Tonder wyprowadził Ostrowo ponownie na prowadzenie. W końcówce meczu Artur Żywanowski ustalił wynik spotkania i ostatecznie Ostowo Szlacheckie wygrało 4 : 2.