#BĄDŹWFORMIEZANIĄ – METAMORFOZA MAGDY

0
94

Zapraszamy do lektury tekstu Anii Pietrowicz – trenera personalnego, instruktorki fitness, która specjalnie dla naszych czytelników udzieli kilku rad i wskazówek jak być w formie. Dziś specjalnie dla Was: Metamorfoza Magdy

#BądźwformiezAnią to nasz nowy projekt. Wspólnie z Anią Pietrowicz będziemy publikować tekst o odżywianiu, zdrowej diecie, ćwiczeniach i zdrowym stylu życia. Jeśli interesuje Was szczególnie jakiś wątek, o coś chcecie zapytać to piszcie na adres: extrawrzesnia@wp.pl. Twórzcie ten projekt z nami!

W dzisiejszym artykule chciałabym Wam przedstawić historię koleżanki, która tak jak ja należy do programu bodyandmind. A to z tego względu, gdyż wiele osób, z którymi współpracuję borykają się nietylko z problemami tarczycy, ale cukrzycą czy insulinoopornością. Często Wam powtarzam jedzenie ma ogromny wpływ na nasz organizm, bardzo ważne jest dostarczenie mu witamin i mikroelementów, których nie dostaje w takiej ilości, w jakiej potrzebuje. Program bodyandmind uzupełnia lukę żywieniową w to co jemy, a co powinniśmy jeść. Jeśli chcesz zadbać o siebie w naturalny sposób, bez restrykcyjnych diet, bez efektu jo-jo, odżywiając jednocześnie swój organizm, to jest to również program dla Ciebie.

A oto krótka historia Magdy:

Moja przygoda z programem zaczęła się we wrześniu 2017 roku i trwa…będzie trwała do końca życia i o jeden dzień dłużej…dlaczego???Bo zdrowe odżywianie z takimi fantastycznym produktami JP to czysta przyjemność.. Moja przyjaciółka tarczyca dokucza mi już od ponad 5 lat..Ale od momentu picia koktajli complite oraz zjadania kapsułek z warzyw i owoców moje życie z chorobą uległo zmianie… Nie jestem już wiecznie zmęczona, niewyspana, wkurzona, źle nastawiona na wszystko i wszystkich. Co najważniejsze utraciłam zbędne -10 kg w cztery miesiące, a przy Hashimoto, to nie lada wyzwanie… Zdobyłam większą wiarę w siebie, teraz wiem, że mogę góry przenosić, a moja choroba nie jest mi w stanie przeszkodzić, bo mam skuteczną broń w postaci produktów JP!!! Oczywiście nie są to leki, ale pomagają mi w lepszym życiu z chorobą.

Anna Pietrowicz – trener personalny, instruktor fitness, prywatnie szczęśliwa żona i matka dwójki dzieci. Jeśli masz pytania do Anii to pisz/dzwoń tel. 516 170 778.

Fanpage Anii na facebooku – link Tutaj

Profil Anii na Istagramie – link Tutaj