MATERIAŁY BUDOWLANE ANDRZEJEWSKI NOWYM MISTRZEM LIGI WTPN (VIDEO)

0
516

W niedzielę 24 lutego poznaliśmy mistrza I ligi rozgrywek prowadzonych przez Wrzesińskie Towarzystwo Piłki Nożnej. Gratulujemy drużynie Materiały Budowlane Andrzejewski!

O tym kto zdobędzie tytuł mistrzowski miało zadecydować bezpośrednie stracie między ubiegłorocznym mistrzem – MasterSport, a drużyną MasterSport. W tym meczu zdecydownie lepiej zaprezentował się zespół M.B. Andrzejewski, który wygrał aż 5 : 1. Kibice mogli poczuć się nieco rozczarowani, bo zapowiadało się bardzo ciekawe i emocjonujące spotkanie, tymczasem M.B. Andrzejewski wypunktowali MasterSport, który kompletnie w tym spotkaniu zawiódł. Wyrazem flustracji i bezradności był brutalny faul Bartłomieja Figasa, za który zawodnik słusznie został ukarany czerwoną kartką. To zdarzenie, wszystkie bramki oraz całe spotkanie można zobaczyć na naszym kanale na youtubie. Zapraszamy do oglądania!

Opis tego co się działo w pozostałych meczach oraz video z bardzo zaciętego spotkania Fundamenty – IgnasiakSport wkrótce na naszej stronie.