MŁODY WRZEŚNIANIN NA TESTACH W RAKOWIE CZĘSTOCHOWA (GALERIA)

0
652

Kamil Kanior – wychowanek Victorii Września przebywał w zeszłym tygodniu na testach w Rakowie Częstochowa.

Młody wrześnianin, który swoją przygodę z piłką nożną rozpoczynał w Szkółce Waldemara Przysiudy, a potem we Victorii Września, od środy do soboty przebywał w Częstochowie na testach w drużynie Rakowa. I zespół tej drużyny gra obecnie w Fortuna I liga, gdzie jest zdecydowanym liderem do awansu do ekstraklasy. II zespół gra w IV lidze, a młodzieżowa drużyna gra w Centralnej Lidze Juniorów.

Kamil trenował z II drużyną, w sobotę zagrał w tej drużynie sparing z rezerwami Zagłębia Sosnowiec. „Kamil zagrał 30 minut w drugiej połowie. Jego drużyna wygrała 2 : 1” – relacjonuje Jacek Kanior – ojciec Kamila, który pojechał z synem do Częstochowy.

A jak trenerzy Rakowa ocenili Kamila? „Trenerzy powiedzieli, że Kamil ma spory piłkarski potencjał, dobrą szybkość oraz wytrzymałość fizyczną, musi natomiast popracować nad niektórymi elementami technicznymi.” – mówi ojciec Kamila.

Pobyt Kamila w Częstochowie zakończył się w sobotę, a już w tym tygodniu czekają jego kolejne piłkarskie testy. Tym razem młody wrześnianin będzie trenował z rówieśnikami z Lecha Poznań. Trzymamy kciuki za Kamila!

Zdjęcia: Jacek Kanior

GALERIA: