#BĄDŹWFORMIEZANIĄ – MAŁA ZMIANA – WIELE KORZYŚCI

0
140

Zapraszamy do lektury tekstu Anii Pietrowicz – trenera personalnego, instruktorki fitness, która specjalnie dla naszych czytelników udzieli kilku rad i wskazówek jak być w formie. Dziś specjalnie dla Was: Mała zmiana – wiele korzyści!

#BądźwformiezAnią to nasz nowy projekt. Wspólnie z Anią Pietrowicz będziemy publikować tekst o odżywianiu, zdrowej diecie, ćwiczeniach i zdrowym stylu życia. Jeśli interesuje Was szczególnie jakiś wątek, o coś chcecie zapytać to piszcie na adres: extrawrzesnia@wp.pl. Twórzcie ten projekt z nami!

Jedna mała zmiana może przynieść nam wiele korzyści. Jaka to zmiana?
Odpowiedź wydaje się całkiem prosta, aczkolwiek wymaga czasu. Nic przecież nie przyjdzie z dnia na dzień. Mówię tutaj o zmianach tych zdrowych, ale też długoterminowych. Chociaż ja efekty osiągnęłam w niecałe pół roku. Dla jednych dużo, dla innych mało. Ostatnio dostaje dużo pytań, co zrobiłam z włosami, że mam takie zdrowe, lśniące i odżywione. Otóż dbam o nie nie tylko z zewnątrz, ale głównie od wewnątrz.

To, czego nam najczęściej brakuje w diecie, to witaminy i minerały. Najwięcej składników bioaktywnych mamy w owocach i warzywach. Żeby dostarczyć ich w odpowiedniej ilości musielibyśmy zjeść około 10 porcji dziennie, ze względu na ich jakość. A gdzie tutaj mówić o innych składnikach odżywczych. Dlatego w dzisiejszych czasach wiele osób wspomaga się dodatkowo różnymi produktami naturalnymi. Tak jak ja. Staram się jeść zdrowo, a oprócz tego uzupełniam swoją lukę żywieniową, w to co jem, w to co powinnam, tak naprawdę. I widzę to nie tylko po moich włosach czy paznokciach, ale również skończyły się problemy z anemią, migrenami, a nawet bolącymi stawami. Żeby tego było mało – nie choruję. Bardzo poprawiła się moja odporność. Tych efektów jest oczywiście więcej. Jeśli też macie z czymś problem, chcecie porozmawiać na ten temat, śmiało piszcie. Podpowiem Wam, w jak prosty sposób można osiągnąć to, co się chce.

Anna Pietrowicz – trener personalny, instruktor fitness, prywatnie szczęśliwa żona i matka dwójki dzieci. Jeśli masz pytania do Anii to pisz/dzwoń tel. 516 170 778.

Fanpage Anii na facebooku – link Tutaj

Profil Anii na Istagramie – link Tutaj