W PIĄTEK STARTUJĄ ROZGRYWKI PIŁKARSKIE PLAYARENA WRZEŚNIA

0
572

Po pięcioletniej przerwie rozgrywki piłkarskie na orliku wracają do Wrześni!

W tym roku Września dołączy do 90 polskich miast, w których prowadzone są rozgrywki piłkarskie na orliku pod szyldem Playarena.

W pierwszym sezonie Playarena we Wrześni udział w rozgrywkach weźmie 6 zespołów. Liga będzie grana systemem każdy z każdym. Przewidziana jest także runda rewanżowa. Start ligi w piątek 05.04.2019, zakończenie zaplanowane jest na 21.06.2019.

Terminarz pierwszej kolejki:


05.04.2019


18:00 Kopcup.pl : Materiały Budowlane Andrzejewski

Już w pierwszym meczu czeka nas hit. Halowy mistrz Wrześni – Materiały Budowlane Andrzejewski podejmie Kopcup.pl – halowego mistrza Witkowa. Obie drużyny do faworyci to tytułu mistrzowskiego Playareny we Wrześni, a więc bezpośredni pojedynek będzie miał ogromne znaczenie dla końcowego układu tabeli. Już teraz zapraszamy widzów na to ciekawe starcie!


18:50 Marzenin : Eksperyment

Marzenin – vicemistrz II ligi WTPN będzie podejmował drużynę Eksperyment. Kierownik drużyny sam potwierdził, że nazwa nie jest przypadkowa. Będzie to ich eksperymentalny skład i zapewne też forma. Z jakim skutkiem uda się Eksperymentowi zagrać w pierwszym meczu? Czy Eksperyment wypali czy punkty zdobędzie bardziej doświadczony Marzenin?


19:40 Wooden Villa : Fit & Form

Obie ekipy są dość sporą niewiadomą. Wooden Villa to drużyna składająca się w części z zawodników drużyny Drinkshop grającej w II lidze WTPN. Sezon halowy nie był dla nich zbyt udany, dlatego kierownik drużyny zapowiedział spore zmiany w składzie. Fit & Form to drużyna, której korzeni należy szukać w zespole Masters grającej w Lidze Halowej w Pyzdrach. Kierownik drużyny głównie na tych zawodnikach będzie opierał skład, choć pewnie zobaczymy również nowe twarze.

Wszystkie mecze rozgrywane będą na orliku przy ul.Słowackiego 41 we Wrześni. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!

Zachęcamy do polubienia fanpage PlayarenaWrześnia – link TUTAJ

Terminarz, tabela, statystyki zawodników dostępne na stronie internetowej poświęconej rozgrywkom – link TUTAJ