MATERIAŁY BUDOWLANE ANDRZEJEWSKI Z KOMPLETEM ZWYCIĘSTW

0
347

Po III kolejkach ligowych rozgrywek Playarena we Wrześni, tylko jedna drużyna ma na koncie same zwycięstwa – jest to zespół Materiały Budowlane Andrzejewski.

Playarena to największe w Polsce rozgrywki w piłce nożnej 6-osobowej. W kilkudziesięciu miastach w Polsce amatorskie drużyny piłkarskie rywalizują w ligach pod szyldem Playareny. W tym roku po raz pierwszy rozgrywki Playareny zagościły we Wrześni.

Liga Playarena Września jest rozgrywana na boisku orlik przy SSP nr 6 we Wrześni przy ul.Słowackiego 41 w piatki od kwietnia do czerwca 2019 roku. Mistrz Playareny Września będzie miał możliwość zmierzenia się z drużynami z innych miast w Mistrzostwach Polski.

Piękna pogoda przywitała piłkarzy podczas III kolejki ligowej rozgrywek Playarena we Wrześni.

W pierwszym najciekawszym spotkaniu Eksperyment po raz pierwszy musiał przełknąć gorzki smak porażki. W pojedynku z Kopcup.pl długo utrzymywał się bezbramkowy remis. Druga połowa jednak to przewaga Kopcup.pl. Piłkarze tej drużyny w tej części gry strzelili 4 bramki – dublet ustrzelił Patryk Malinger, po jednej bramce dołożyli Kacper Bączkowski oraz Mikołaj Mazurkiewicz. Eksperyment stać było tylko na jedna bramkę autorstwa Dariusza Kapturskiego. Mecz ten w całości będzie można zobaczyć wkrótce na naszym kanale na youtubie.

Drugi pojedynek to stracie Fit&Form z Marzeninem. Mecze z udziałem „dietetyków” zapewniają zawsze sporo bramek, nie inaczej było tym razem. Po pierwszej wyrównanej połowie zakończonej minimalnym zwycięstwem Fit&Form, druga połowa to już zdecydowana przewaga tej drużyny. Marzenin nie może zaliczyć początku sezonu do udanych. To już trzecia porażka tego zespołu. Bramki dla Fit&Form strzelali: Łukasz Nowak x 2, Maciej Grajek, Damian Wyrzykiewicz oraz Damian Chełmikowski. Honorowe trafienie dla Marzenina zaliczył Radosław Siewert.

Trzecie spotkanie to pojedynek „Dawida z Goliatem” – lider Materiały Budowlane Andrzejewski zagrał z outsiderem – Wooden Villa. Tym razem nie było biblijnego cudu na orlikowym boisku, M.B. Andrzejewski wygrali pewnie i wysoko, choć na pewno ekipie Wooden Villa nie można odmówić woli walki i zaangażowania w walce o jak najkorzystniejszy wynik. Bardzo dobre wrażenie zostawił po sobie Mikołaj Śmiejkowski – bramkarz, który dwoił się i troił by zapobiegać utracie bramki, strzelającym co chwilę zawodnikom lidera. Na listę strzelców wpisali się: Jedrzej Cichoński, Patryk Kwiatkowski, Kamil Klechammer, Jakub Długosz, Pavlo Iarmoliuk oraz Łukasz Fechner. Ten ostatni zaliczył do tego jeszcze dwie asysty. Dla pokonanych bramki strzlelali: Krystian Ciucias oraz Damian Zieliński.

Wyniki III kolejki:

Eksperyment – Kopcup.pl 1 : 4

Fit&Form – Marzenin 5 : 1

Wooden Villa – Materiały Budowlane Andrzejewski 2 : 6

Tabela:

  1. Materiały Budowlane Andrzejewski 3 9 16 : 5
  2. Kopcup.pl 3 6 9 : 6 (bezpośrednie pojedynki 1 3 5:1)
  3. Fit&Form 3 6 16 : 9 (bezpośrednie pojedynki 0 0 0:0)
  4. Eksperyment 3 6 4 : 5 (bezpośrednie pojedynki 1 0 1:5)
  5. Marzenin 3 0 2 : 9
  6. Wooden Villa 3 0 5 : 18

Dominik Cichoński, Piotr Jędraszak – ambasadorowie Playarena Września

Zdjęcie: Piotr Jędraszak