#BĄDŹWFORMIEZANIĄ – PRZEPIS NA OCZYSZCZENIE ORGANIZMU

0
222

Zapraszamy do lektury tekstu Anii Pietrowicz – trenera personalnego, instruktorki fitness, która specjalnie dla naszych czytelników udzieli kilku rad i wskazówek jak być w formie. Dziś specjalnie dla Was: Przykładowe jednodniowe menu na oczyszczenie organizmu !

#BądźwformiezAnią to nasz nowy projekt. Wspólnie z Anią Pietrowicz będziemy publikować tekst o odżywianiu, zdrowej diecie, ćwiczeniach i zdrowym stylu życia. Jeśli interesuje Was szczególnie jakiś wątek, o coś chcecie zapytać to piszcie na adres: extrawrzesnia@wp.pl. Twórzcie ten projekt z nami!

Jeśli zależy nam na aktywnym spędzaniu czasu, powinniśmy wprowadzać stopniowo dobre nawyki. Wiem, nie jest to proste, ale możliwe. Sama sobie pofolgowałam podczas majówki i wiem, że teraz muszę zadbać ze zdwojoną siłą. I to nie za karę, tylko dla lepszego samopoczucia oraz kondycji. Teraz jest najlepszy czas, by zacząć regularnie uprawiać sport i zdrowo się odżywiać. Mamy do wyboru więcej warzyw i owoców, nie tylko z własnego ogródka. Dochodzi do tego coraz dłuższy dzień i więcej słońca. Nie wyobrażam sobie dnia bez odpowiedniej dawki ruchu. Zresztą już niedługo będziecie mieli okazję poćwiczyć ze mną oraz z fizjoterapeutką Pauliną Szczęsną. Specjalnie dla Was organizujemy event – „Kobiety dla kobiet”, podczas którego zadbamy o Wasze zdrowie. Będzie wiele ciekawych tematów w zakresie zdrowia i fizjoterapii kobiecej oraz jak połączyć fizyczny odpoczynek i relaks z pielęgnacją ciała.

A teraz dla Was przykładowe menu na jeden dzień na oczyszczanie organizmu:”

Anna Pietrowicz – trener personalny, instruktor fitness, prywatnie szczęśliwa żona i matka dwójki dzieci. Jeśli masz pytania do Anii to pisz/dzwoń tel. 516 170 778.

Fanpage Anii na facebooku – link Tutaj

Profil Anii na Istagramie – link Tutaj