PLAYARENA WE WRZEŚNI POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WRZEŚNIA

0
206

Miło nam poinformować, że patronat nad rozgrywkami piłkarskimi Playarena we Wrześni objął Tomasz Kałużny – Burmistrz Miasta i Gminy Wrześni.

Od tej kolejki ligowej rozgrywki oficjalnie toczą się o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Września. Co będzie się w nich działo? Zapraszamy do przeczytania zapowiedzi:

W pierwszym pojedynku Kopcup.pl zmierzy się Wooden Villa. Kopcup.pl po pierszej ligowej kolejce, w której musiał uznać wyższość drużyny Materiały Budowlane Andrzejewski, potem już wszedł na zwycięskie tory i pokonał Marzenin i Eksperyment. Dla Wooden Villa nie jest to na razie udany sezon, trzy porażki (z Fit&Form, Eksperymet i M.B. Andrzejewski) sprawiają, że drużyna ta zamyka ligową tabelę. Faworytem w tym spotkaniu jest Kopcup.pl, ale po ostatnich półfinałach Ligi Mistrzów wiemy, że w piłce nożnej może się wszystko zdarzyć. Jako ciekawostkę dodajmy też fakt, że dla Kopcup.pl będzie to pracowity wieczór. Po meczu ligowym we Wrześni, piłkarze tej drużyny jadą do Słupcy, gdzie zagrają w 8 Nocnym Turnieju Piłki Nożnej im. Dariusz Ratajczaka. Życzymy powodzenia!

W drugim spotkaniu tej kolejki Fit&Form podejmuje Eksperyment. Obie drużyny mają obecnie na koncie 6 punktów i bilans meczów 2 zwycięstwa i 1 porażka. Spotkanie to będzię niezmiernie istotne dla układu ligowej tabeli. Zwycięzca tego meczu znacznie umocni się na podium ligowej tabeli, przegrany spadnie na czwarte – najbardziej niewdzięczne dla sportowców miejsce. Co ciekawe drużyna Fit&Form prezentuje ciekawy otwarty futbol, dużo strzela, ale też sporo bramek traci, średnia bramek na mecz z udziałem tej drużyny to 8,33 , natomiast Eksperyment to całkowite ich przeciwieństwo – preferują wyrafinowany futbol – mało strzelają, ale też mało tracą, średnia bramek na mecz z udziałem tej drużyny wynosi zaledwie 3. Kto będzie górą? Ofensywny Fit&Form czy defensywny Eksperyment? Zapowiada się ciekawe widowisko piłkarskie i to właśnie ten mecz będzie nagrywany i pokazywany później na naszym kanale na youtubie.

Na zakończenie IV kolejki lider – M.B. Andrzejewski podejmuje Marzenin. Bilans M.B. Andrzejewski to 3 zwycięstwa, a bilans Marzenina to 3 porażki, więc faworyt może być tylko jeden. Obie drużyny znają się bardzo dobrze, gdyż razem trenowały w sezonie halowym. Czy Marzenin wreszcie pokaże swój potencjał, czy też M.B. Andrzejewski będą dalej kroczyć po zwycięskiej ścieżce?

Terminarz IV kolejki

Kopcup.pl : Wooden Villa2019-05-10 18:00
Eksperyment : Fit & Form2019-05-10 18:50
Materiały Budowlane Andrzejewski : Marzenin2019-05-10 19:40

Tabela po III kolejkach

1Materiały Budowlane Andrzejewski3930016:5
2Fit & Form3620116:9
3Kopcup.pl362019:6
4Eksperyment362014:5
5Marzenin300032:9
6Wooden Villa300035:18