#BĄDŹWFORMIEZANIĄ – ZAPROSZENIE NA WARSZTATY „KOBIETY DLA KOBIET”

0
85

Zapraszamy do lektury tekstu Anii Pietrowicz – trenera personalnego, instruktorki fitness, która specjalnie dla naszych czytelników udzieli kilku rad i wskazówek jak być w formie. Dziś specjalnie dla Was: Zaproszenie na warsztaty „Kobiety dla Kobiet”!

#BądźwformiezAnią to nasz nowy projekt. Wspólnie z Anią Pietrowicz będziemy publikować tekst o odżywianiu, zdrowej diecie, ćwiczeniach i zdrowym stylu życia. Jeśli interesuje Was szczególnie jakiś wątek, o coś chcecie zapytać to piszcie na adres: extrawrzesnia@wp.pl. Twórzcie ten projekt z nami!

Chciałam Was serdecznie zaprosić na warsztaty w plenerze ,,Kobiety dla Kobiet”. Już w tą sobotę razem z Pauliną Szczęsną – fizjoterapeutką zadbamy o nasze mięśnie posturalne oraz wzmocnimy kręgosłup. Podyskutujemy na różne tematy dotyczące świadomości naszego ciała, nie boimy się tematów tabu. Oprócztego porozmawiamy o tym, jak w naturalny sposób zadbać o ciało oraz jak je pielęgnować i zregenerować po aktywności fizycznej. Poruszymy wiele istotnych kwestii w zakresie zdrowia i fizjoterapii kobiecej. Niewiedza, strach, brak informacji są nadal na porządku dziennym.Chcemy przełamac negatywne schematy.Chcemy poświęcić Wam chwilę oraz podzielić się swoją wiedzą.

W tym dniu odbędą się:

  • zajęcia
  • konsultacje
  • relaksacja

Warsztaty są bezpłatne i trwają od godz. 10.00 do 12.00. Miejsce to łąka rekreacyjna na kempingu. Zostało 5 ostatnich wolnych miejsc. Szczególowe informacje oraz zapisy pod nr tel. 516 170 778”

Anna Pietrowicz – trener personalny, instruktor fitness, prywatnie szczęśliwa żona i matka dwójki dzieci. Jeśli masz pytania do Anii to pisz/dzwoń tel. 516 170 778.

Fanpage Anii na facebooku – link Tutaj

Profil Anii na Istagramie – link Tutaj