CIEKAWIE ZAPOWIADAJĄCE SIĘ SPOTKANIA W PLAYARENA O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WRZEŚNIA

0
199

W V kolejce rozgrywek spotkają się 3 bardzo wyrównane pary meczowe. Spodziewamy się sporych emocji piłkarskich podczas piątkowego wieczoru na boisku orlik we Wrześni przy ul. Słowackiego.

Już pierwsze spotkanie to hit tej kolejki. Zmierzą się w nim Kopcup.pl z Fit&Form. Obie ekipy mają identyczną liczbę punktów – 9, a nawet identyczny bilans bramkowy 19 : 11. Dopiero bezpośrednie spotkanie rozstrzygnie, która drużyna będzie wyżej w ligowej tabeli. Obie ekipy traca zaledwie 1 punkt do lidera – M.B. Andrzejewski i ciągle liczą się w walce o końcowy triumf w lidze i przepustkę do Mistrzostw Polski Playarena. Ten mecz to także pojedynek najlepszych do tej pory strzelców: 5 bramek w tym sezonie zdobyli: Krzysztof Kozłowski i Łukasz Nowak z Fit&Form, a także Patryk Malinger z Kopcup.pl. Co ciekawe ten ostatni ma na swoim koncie już także 4 asysty, więc co druga bramka dla Kopcup.pl padła przy jego znacznym udziale. Mecz ten został wybrany „meczem kolejki” – będzie go można potem w całości obejrzeć na naszym kanale na youtubie.

Drugi spotkanie ma zupełnie inny ciężar gatunkowy. Zarówno Wooden Villa, jak i Marzenin nie zaliczą początku rozgrywek do udanych, obie drużyny nie wygrały jeszcze żadnego spotkania. Jest to więc dla obu ekip idealna sytuacja na przełamanie. W nieo lepszej sytuacji jest Marzenin, który dzieki sensacyjnemu remisowi w ostatniej kolejce z liderem M.B. Andrzejewski ma na koncie jeden ligowy punkt. Czy oznacza to że Marzenin się odrodził i zacznie marsz w górę tabeli? Czy Wooden Villa pokusi się o pierwsze ligowe punkty?

W trzecim spotkaniu ligowym M.B.Andrzejewski podejmuje Eksperyment. Dla obu ekip spotkanie to będzie miało niebagatelne znaczenie dla ich pozycji w tabeli. Lider – M.B. Andrzejewski po zeszlotygodniowej wpadce z Marzeninem ma już tylko punkt przewagi nad „grupą poscigową”. Ewentualna kolejna strata punktów oznaczała by stratę pozycji lidera, a na to z pewnością ta drużyna nie chce sobie pozwolić. Z kolei Eksperyment, który przegrał ostatnie ligowe spotkanie z Fit&Form jeśli chce się jeszcze liczyć w walce o podium to musi zacząć zdobywac punkty w spotkaniach z wyżej notowanymi zespołami. W przeciwnym razie jest on skazany na 4 – najgorsze dla sportowców miejsce. Zeszłotygodniowa kolejka pokazała, że wszystko się może zdarzyć i wynik w tym spotkaniu jest sprawą otwartą.

Pary meczowe V kolejki

Kopcup.pl : Fit & Form2019-05-17 18:00
Wooden Villa : Marzenin2019-05-17 18:50
Materiały Budowlane Andrzejewski : Eksperyment2019-05-17 19:40

Tabela po IV kolejkach:

1Materiały Budowlane Andrzejewski41031017:6
2Kopcup.pl4930119:11
3Fit & Form4930119:11
4Eksperyment462026:8
5Marzenin410133:10
6Wooden Villa4000410:28