POLICJA POSZUKUJE ZŁODZIEJA ROWERU

0
313

Policjanci z Wydziału Kryminalnego prowadzą czynności w sprawie kradzieży roweru marki Storm Marathon. Wartość start została oszacowana na 1450 złotych. Monitoring zarejestrował mężczyznę, który odjechał skradzionym rowerem.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji we Wrześni prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży roweru marki Storm Marathon koloru czarnego, typu damka. Do zdarzenia doszło 11 maja br. około godziny 14:30 na ul. Kościelnej we Wrześni.

Właściciel roweru podczas przesłuchania określił wartość skradzionego mienia na kwotę 1450 złotych. Kamery monitoringu miejskiego zarejestrowały mężczyznę, który poruszał się skradzionym rowerem w charakterystycznej czerwono-granatowej kurtce (chociaż na zdjęciu wskazuje na kolor pomarańczowy).

Wizerunek osoby publikujemy i zwracamy się z prośbą, jeśli ktoś rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji we Wrześni ul. Szkolna 23. Można także skontaktować się telefonicznie pod numerem 61-437-52-00 lub 61-437-52-70.

Źródło: KPP we Wrześni