#BĄDŹWFORMIEZANIĄ – ZAPROSZENIE NA NIEDZIELNE SPOTKANIE W PYZDRACH

0
114

Zapraszamy do lektury tekstu Anii Pietrowicz – trenera personalnego, instruktorki fitness, która specjalnie dla naszych czytelników udzieli kilku rad i wskazówek jak być w formie. Dziś specjalnie dla Was: Zaproszenie na niedzielne spotkanie w Pyzdrach!

#BądźwformiezAnią to nasz nowy projekt. Wspólnie z Anią Pietrowicz będziemy publikować tekst o odżywianiu, zdrowej diecie, ćwiczeniach i zdrowym stylu życia. Jeśli interesuje Was szczególnie jakiś wątek, o coś chcecie zapytać to piszcie na adres: extrawrzesnia@wp.pl. Twórzcie ten projekt z nami!

Witajcie Kochani. Wybaczcie za tą ciszę. To wszystko przez ostatnie wyjazdy oraz wyzwania, w których miałam okazję uczestniczyć. Za to przygotowałam również dla Was wiele ciekawych rzeczy. Już w najbliższą niedzielę dnia 09.06 odbędą się kolejne bezpłatne warsztaty body and mind. Będzie można na świeżym powietrzu nad Wartą, poćwiczyć razem ze mną oraz dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat technik oddychania oraz jak poprawnie wykonywać ćwiczenia, które ułatwią nam funkconowanie w codziennych czynnościach, odciążą kręgosłup oraz wzmocnią nasze mięśnie. Porozmawiamy też krótko o tym, jak radzić sobie ze stresem w codziennym życiu, który prowadzi do wielu chorób cywilizacyjnych. W trakcie, jak również po warsztatach, będzie również można porozmawiać z naszą specjalistką kosmetolog oraz chemik – Katarzyną Sokołowską-Macowicz na temat naturalnej pielęgnacji oraz wielu ważnych kwestii dotyczących naszego zdrowia. Takie warsztaty będą się odbywały cyklicznie w różnych miejscach, także warto śledzić nas na bieżąco i dbać o swoje zdrowie!

Spotkanie odbędzie się w niedzielę 9 czerwca o godz.16.00 na przystani nad Wartą w Pyzdrach niedaleko baru Perkoz.

Anna Pietrowicz – trener personalny, instruktor fitness, prywatnie szczęśliwa żona i matka dwójki dzieci. Jeśli masz pytania do Anii to pisz/dzwoń tel. 516 170 778.

Fanpage Anii na facebooku – link Tutaj

Profil Anii na Istagramie – link Tutaj

GALERIA ZDJĘĆ Z POPRZEDNICH SPOTKAŃ