BRĄZOWE MEDALE DLA UKS HWARANG NA MISTRZOSTWACH MŁODZIKÓW

0
63

Dnia 8 czerwca 2019 roku w Bornym Sulinowie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Taekwondo Olimpijskim. Wystartowało blisko 200 zawodników z makroregionu zachodniego. W tych ostatnich zmaganiach na szczeblu mistrzowskim nie mogło zabraknąć zawodników UKS Hwarang Września.

Czteroosobowa ekipa w składzie :  Michał Filipczak , Adam Andrzejak , Jakub Filipczak i Alicja Muchowicz wywalczyła cztery brązowe medale. Nasi zawodnicy zapewnili nam dużo pozytywnych emocji.

4 brązowe krążki na najważniejszych zawodach dla kategorii młodzika napawa optymizmem na przyszłość tym bardziej że dzieciaki dopiero wchodzą na ścieżkę wojowników Hwaranga. Dużo uczą się od swoich starszych kolegów i koleżanek oraz ciężko pracują na treningach. Cała czwórka jest też objęta szkoleniem kadry wojewódzkiej.Po emocjach związanych ze startami w zawodach rangi mistrzowskiej czaka nas powolne roztrenowanie  i upragnione wakacje. W drugą część sezonu wejdziemy obozem w Stroniu Śląskim oraz Pucharem Świata G1 w Warszawie gdzie wystartuje piątka Hwarangów. Ten sezon możemy zaliczyć do bardzo udanych.  Zdobyliśmy ponad 100 punktów we Współzawodnictwie Sportowym. Mamy troje zawodników w Kadrze Narodowej. Dziesięcioro w kadrach wojewódzkich. Szkolimy dzieci i młodzież we wszystkich grupach wiekowych. ” – podsumowuje trener UKS Hwarang Września – Tomasz Haremza