ZAGRAJ W LIDZE HALOWEJ W KOŁACZKOWIE

0
240

Do 27 października trwają zapisy drużyn do nowego sezonu rozgrywek Ligi Halowej w Kołaczkowie. Zostały jeszcze 3 ostatnie miejsca.

Liga Halowa w Kołaczkowie ma już kilkunatoletnią tradycję. Mecze rozgrywane są przeważnie w niedzielę od godziny 10 w kameralnej hali sportowej w Kołaczkowie.

W tym roku decyzją organizatorów zniesiono limit zawodników spoza gminy Kołaczkowo, a więc może startować w niej każda chętna drużyna.

Co ciekawe jako jedna z nielicznych lig, ta w Kołaczkowie nie ma wpisowego. Jedyne koszta to 200 zł kaucji, która będzie zwrócona jeśli drużyna rozegra wszystkie mecze w sezonie, czyli nie odda żadnego spotkania walkowerem oraz koszty ubezpieczenia zawodników (kilkanaście zł od osoby).

W każdej drużynie może zostać zgłoszonych maksymalnie 20 zawodników. Start rozgrywek jest zaplanowany na niedzielę 10 listopada.

Do tej pory zgłosiło się 7 drużyn dobrze znanych w ligowym towarzystwie: TW Kołaczkowo, LZS Sokolniki, Spółka Bieganowo, Budziłowo, Manhattan Team, Oldboy oraz wspólna drużyna składająca się z zawodników Fermy Szafarek Zieliniec i Dawki Mocy. Maksymalna liczba drużyn, które mogą uczestniczyć w lidze to 10 zespołów. Zostały zatem 3 wolne miejsca. Więcej szczegółów oraz zgłoszenie drużyny u organizatora pod nr tel. 509 243 577 .