RUSZYŁY ZAPISY NA NOWOROCZNY TURNIEJ FUTSALU

0
118

W ostatnią niedzielę 2019 roku, czyli 29 grudnia odbędzie się VII edycja Turnieju Futsalowego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Września. Organizator – Wrzesińskie Towarzystwo Piłki Nożnej informuje, że ruszyły zapisy na to wydarzenie.

Jak co roku w okresie świąteczno-noworocznym WTPN organizuje futsalowy turniej cieszący się sporą popularnością wśród okolicznych drużyn. Rok temu oprócz wrzesińskich zespołów w hali przy ul.Słowackiego mogliśmy zobaczyć zawodników z Konina, Ostrowa Wielkopolskiego, Gniezna czy Witkowa. Przypomnijmy, że poprzednią edycję wygrała drużyna Materiały Budowlane Andrzejewski pokonując w finale Bandę Świrów. Naszą obszerną fotorelację oraz finałowy mecz turnieju można zobaczyć – TUTAJ.

Zachęcamy do szybkiego zgłoszenia drużyn, ponieważ co roku jest więcej drużyn chętnych niż miejsc na turnieju. Więcej informacji na temat trneiju pod nr tel. 693-542-692

W tym roku także nasz portal objął patronat medialny nad tym wydarzeniem. Na naszej stronie będzie można zobaczyć informację o turnieju, terminarz oraz obszerną fotorelację i materiał video.