KĘKĘ JAK KEVIN. ZAWSZE NA ŚWIĘTA WE WRZEŚNI (GALERIA+VIDEO)

0
643

W sobotę 21 grudnia, po raz kolejny tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, Kękę wystąpił we wrzesińskim Klubie Muzycznym Trójka.

Tak jak wielu osobom Święta Bożego Narodzenia kojarzą się m.in. z filmem „Kevin sam w domu”, tak wielu osobom z Wrześni ten magiczny rodzinny czas kojarzy się z koncertem Kękę, który od kilku lat zawsze odbywa się w ostatnią sobotę przed świętami.

I tu w zasadzie analogia między Kevinem, a Kękę się kończy. Wszyscy już doskonale znamy sceny z filmu, wiemy, że tytułowy bohater pokona złodziei i wszystko skończy się szczęśliwie. Koncert Kękę też wiemy, że będzie dobry, raper jednak, przynajmniej mnie osobiście, zawsze czymś zaskoczy. Lubię popatrzeć, powspominać, komentować ze znajomymi zmiany i w osobowości, i w muzyce Kękę. Raper praktycznie co roku pojawia się z zupełnie inną fryzurą, kilogramy raz przybywają, raz ubywają, muzyka też z każdą wydaną płytą jest nie co inna. We wszystkim jednak te metamorfozy wychodzą Kękę na dobre. Podczas sobotniego koncertu widać było totalny luz, doskonały kontakt z publiką, pełne zaangażowanie oraz taką zwykłą serdeczną radość i zadowolenie z występów na scenie, gdzie widać było, że raper czuje się jak ryba w wodzie. Dziękujemy Kękę za świetny koncert i do zobaczenia we Wrześni przed kolejnymi świętami!

GALERIA: